Bu kursu paylaş
0 Yorum

BEST WORLD LANGUAGES SCHOOL

muratpaşa, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
BEST WORLD LANGUAGES SCHOOL, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 334 kurs verenden 112 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. BEST WORLD LANGUAGES SCHOOL, 54 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Hakkımızda
Best World Language School, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.
Best World Language School, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir.
EĞİTİM KADROMUZ

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.
Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.
VİZYONUMUZ

Best World Language School’un vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.
MİSYONUMUZ

Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.
Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
Eğitim sürekliliğini sağlamak
Gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek,
Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek.
Öğrenci memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.
Eğitimde sürekliliği sağlamak.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Best Word Languages School

Yorumlar