Antalya Döşemealtı Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU

döşemealti, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , CE Ehliyet Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU, ANTALYA DÖŞEMEALTI ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 676 kurs/özel ders verenden 234 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU, 38 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU

Fotoğraflar
DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU DÖŞEMEALTI SÜRÜCÜ KURSU

3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

CE Ehliyet Nedir?

C sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 KG'ı geçen römork veya yarı römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.