Antalya Muratpaşa Serhat Kaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serhat KAYA

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serhat KAYA, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 02.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 841 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serhat KAYA, 197 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.  İngilizce özel dersler de vermek niyetindeyim. Öğrenci önceliğim çocuklardır. Üniversitede edindiğim tecrübeleri aktarabileceğim öğrenciler aramaktayım. Daha önceden özel ders tecrübem vardır. Gerek ilkokuldan liseye kadar gerek müfredat gerekse de konuşma ingilizcesi öğreniminde rehberlik yapabilirim. Aynı zamanda oyun çağındaki çocuklara da ingilizce öğretimi hakkında yardımcı olabilirim. İyi günler dilerim.
                                                                                       Serhat KAYAVerilen Kursların Ayrıntıları
İlk okul veya Ortaokul tercihen öncelikli olduğu için ayrı bir motivasyon ve istek ile ders vereceğimden şüphem yok. Derslerimin verimli geçeceğini umuyorum. Ders sürecinde gerekli tüm materyalleri kendimin karşılayacığımı bilinmesini isterim. Öğretmenlik konusunda ben kendime güveniyorum, ama tabi ki sizin güvenmeniz :)  
Özel ders verme konusunda önceliğim ilk ve orta okul düzeyü çocuklardır. İlgi ve sevgi ile ders verileceğinden şüpheniz olmasın. Kişisel bilgiler profil sayfamda mevcut olup ayrıntılı görüşmek için arayabilir veya mesaj-mail atabilirsiniz.
Özel dersler, dersi alıcak kişinin isteğine göre benim evimde veya öğrencinin evinde olabilir. Yaşımın genç olması sizde herhangi bir şüphe uyandırmasın. Derslerin verimsiz geçtiğini anladığınız an dersleri sonlandırabiliriz. Benim amacım farklı materyaller ve teknikler ile İngilizce öğrenimini en üst düzeye çıkarmaktır. Hatta gerekirse boş zamanlarda çıkıp açık havada pratik yapma imkanımız bile olabilir tabi öğrencinin istemesi dahilinde.
Kişisel gelişim açısında yabancı dil öğrenmek isteyenler, okuma yazma konuşma ve dinleme yetilerinden biri veya birden fazlası hakkında destek isteyenler, akademik düzeyde ingilizcesini geliştirmek isteyenler, sınavlara hazırlananlar için elimden gelen desteği sağlayacağımı bilmenizi isterim.  Kişisel bilgiler profil sayfamda mevcut olup ayrıntılı görüşmek için arayabilir veya mesaj-mail atabilirsiniz.
İngilizce Öğretmeni adayı olarak çocuklara ders vereceğim günü sabırsızlıkla beklemekteyim. Ders işlenişi genellikle eğitici-öğretici materyaller üzerine olacaktır. Yeri geldiğinde şarkılar söyleyerek-dans ederek, yeri geldiğinde öğretici nesneler ve destekleyici materyaller ile farkında olmadan öğrenmeyi gerçekleştirmeyi amaçlıyorum.
günlük konuşmalar ile başlayıp zaman geçtikçe ilerleme kaydettirmeyi amaçlıyorum.