Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nefes Bale Okulu

konyaalti, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Bale Kursu , Düğün Dansı Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nefes Bale Okulu, ANTALYA KONYAALTI ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 337 kurs verenden 46 . sıradadır. Başta Bale olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. Nefes Bale Okulu, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
012 yılında yarı  zamanlı konservatuar düzeyinde kurulmuş olan okulumuz da,öğrenciler yaş ve anatomik yapılarına uygun  sınıflarda akademik klasik bale eğitimi almaktadırlar. Amacımız bale sanatını doğru bir şekilde yaygınlaştırmak,dünya standartlarında eğitim vererek ,Türk ve dünya balesine bale sanatçıları yetiştirebilmektir.

Fotoğraflar
Nefes  Bale Okulu Nefes  Bale Okulu Nefes  Bale Okulu Nefes  Bale Okulu Nefes  Bale Okulu

Verilen Kursların Ayrıntıları
Limbering tekniği sayesinde vücut iskeletinizi taşımayı öğrenip,duruş bozukluklarını ortadan kaldırabilecek,vücut ağrılarından kurtulacağınız gibi,çok daha ince,çok daha şekilli ve esnek,dışarıdan bakıldığında fark edilebilir bir zarafet kazanabileceksiniz.

Bu derse yetişkinlerin katılabileceği gibi,büyüme çağında olan,kilo poblemi yaşayan,duruş bozuklukları olan 9 yaş ve üstü gençler de faydalanabilirler.

Üst yaş sınırlaması yoktur.
Çiftlerin yapmak istedikleri dans türüne göre eşsiz koreografiler yapılmaktadır

Yorumlar