İzmir Bornova Nihat K.

Bu kursu paylaş
6 Yorum

Nihat K.

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: YÖKDİL Sınavı Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , İngilizce Kursu , Çevirmenlik Kursu , FCE Kursu , İş İngilizcesi Kursu , PTE Kursu , TOEIC Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nihat K., İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 05.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1760 kurs/özel ders verenden 3 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nihat K., 112 gelen talepten 105 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
For Turkish, see below / Türkçesi aşağıda:

Having taught for more than two decades (namely 23 years) I have come to the conclusion that the biggest sacrifice (fedakarlık) by the adults is NOT the money they pay for tuition (özel ders) but the time they spend, or rather they waste with the non-professional instructors. I mean to waste neither your time nor mine.  

Are you one of those goal-, score-oriented candidates? Then feel free to call me. We will make it happen together. Nothing gives me more pleasure than watching my students and candidates reach their language and IELTS / TOEFL goals.

You know what?  Thanks to technology, we no longer have to be in the same place to study - we can study ONLINE, as well. I know we can because I did. In fact, it worked superbly. Either way: face-to-face for those who want it and online for others.

For English, see above ;=)
Türkçesi: 25 yıllık özel eğitim deneyimimde öğrendiğim en önemli ders yetişkinlerin yaptığı en büyük fedakarlığın özel derse ödedikleri paradan çok ayırdıkları zaman olduğudur. Bazı pek te profesyonel olmayan eğiticilerin yaptığı gibi zaman israf etmeye hiç niyetim yok. Ne sizinkini ne de kendiminkini.

Siz o hedef ve skor odaklı adaylardan birisi misiniz? Öyleyse buyrun arayın. Başarıya giden yolu beraber kat edelim. İnanın, bir adayımın hedefine ulaşmasını seyretmekten daha zevkli bir şey yok benim için. Hem de aynı yerde olmak zorunda kalmadan, teknolojinin nimetlerini kullanarak - İNTERNET ÜZERİNDEN DE DERS ÇALIŞABİLİRİZ. Biz denedik, süper oluyor. Dileyenle yüz yüze, dileyenle uzaktan ama aynı kalitede.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Aramıza YÖKDİL adı altında da olsa tekrar hoşgeldin ÜDS. Bilmediğimiz şey değilsin hani. Özlemişiz seni....
Learning Turkish, my mother tongue, is not only easy but also fun with my tactics. You really should give me a chance.
Having taught for more than two decades (namely 23 years) I have come to the conclusion that the biggest sacrifice (fedakarlık) by the adults is NOT the money they pay for tuition (özel ders) but the time they spend, or rather they waste with the non-professional instructors. I mean to not waste anybody's time, including mine.

Are you one of those goal-, score-oriented candidates? Then feel free to call me. We will make it happen together.

Türkçe: 23 küsür yıllık özel eğitim deneyimimde öğrendiğim en önemli ders yetişkinlerin yaptığı en büyük fedakarlığın ödedikleri paradan çok ayırdıkları zamandır. Bazı pek te profesyonel olmayan eğiticilerin yaptığı gibi zaman israf etmeye hiç niyetim yok. N sizlerinkini ne de kendiminkini.

Siz o hedef ve skor odaklı adaylardan birisi misiniz? Öyleyse buyrun arayın. Başarıya giden yolu beraber döşeyelim.
Gerek genel gerekse de teknik çeviriler... Kaliteden ödün vermeden, makineye/bilgisayara/internete yaptırılmadan, kendi emeğimizle, olması gerektiği gibi.
The door to studying abroad, especially in England. I have the key to it.
Bilenler bilir: İşin yalnızca İngilizcesi'ni değil aynı zamanda  inceliklerini ve farklı kültürleri de öğretmek gerek. Bizim yaptığımız gibi.
Rising Star English Test.
Do not worry we are prepared for it, too.
I spent years on deciphering the TOEIC test and now can share with you the tips to take you to success.
Doğru zamanlama ve doğru eğitimle  hazırlık sınıfını atlamak ve bir sene kazanmak mümkün. Örnekleri çok.
As an academician and a TCA, I know the ins & outs of the TOEFL test and, therefore, can help you prepare greatly.
IELTS is my favorite test to prepare. You will not believe to what extent I can help you with it.
“Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım.” Mevlana

“KPDS ve ÜDS dünde kaldı cancağızım, bugün YDS ve YÖKDİL'e farklı çalışmak lazım." Nihat Hoca

Yorumlar
Burcu
Hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim.Sizin sayenizde hayalimi gerçekleştireceğim.Hem eğlenceli derslerinizle hem de bilgi hazinenizle bana İngilizceyi sevdirdiniz ve öğrettiniz.Sizinle çalışmak gerçekten çok güzeldi.Sizin gibi bir eğitmenle çalıştığım icin çok mutluyum. Çok teşekkür ederim.Basarilariniz devamını dilerim.
10.10.2018
osman coban
Nihat Has taught me English for academic purposes and IELTS online. Before starting the course with him I had spoken to a tutor who told me that I have a long way before studying academic English. However Nihat encourgaed me that I could do it and he was extremely helpful in developing my academic English skills gradually and steadily by providing helpful study materials according to my level. I am in the UK in my dream job now with his huge support! I believe he will help many students achieve Devamı...
23.08.2019
Yiğit gönlügür
Nihat K. is one of the best teachers I've worked with. He can contribute too many things to your English skills in a limited time. I am really happy about working with Nihat teacher. And I believe that I can pass the IELTS exam thanks to Nihat teacher. I am grateful to him. :)
19.02.2019
Elif Yalçın
I took the ielts exam last Saturday as a result of our 3-month study and I believe that I’ll get a good result. it was a fun and instructive study for me.
19.08.2019
Merve
İtü Proficiency sınavı için kendisinden yardım aldım. Nihat hocanın deneyimi ve doğru yönlendirmeleriyle en iyi şekilde sınava hazırlanıp başarıyla lisansa gecebildim. İngilizce söz konusu olduğunda tereddüt etmeden birlikte çalışmak isteyeceginiz en iyi hocalardan biridir kendisi. Teşekkürler hocam. :))
11.09.2018
Ramazan
He knows what he is doing.my tutor, Nihat followed such a tactic that I began thinkng in English in my daily life ;=). He made a big diffrence in 6 weeks and I took my IELTS last weekend. Very hopeful about the result. Thank you, sir. Highly recommended.
19.10.2018