Antalya Kumluca Rabia Bircan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rabia Bircan

kumluca, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Drama Kursu , Zeka Oyunları Kursu , 3D Studio Max Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rabia Bircan, ANTALYA KUMLUCA ve civarında hizmet vermekte olup 05.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 674 kurs/özel ders verenden 137 . sıradadır. Başta Zeka Oyunları olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rabia Bircan, 12 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
3dsmax, satranç drama derslerı için buradayım . Kalite ve farkindalik ,hepimizin doğasında var


Drama Nedir?

Drama; genellikle kurgusal bir esere dayalı, oyuncular tarafından canlandırılan bir anlatı türü. Bir sözcüğü, bir kavramı, bir davranışı, bir tümceyi, bir fikri ya da yaşantıyı veya bir olayı, tiyatro tekniklerinden yararlanarak oyun ya da oyunlar geliştirerek öyküleştirmektir. Yunancada hareket anlamına gelen “dran” eyleminden çekimlenmiştir.

Zeka Oyunları Nedir?

Zeka oyunları dersi ayrıca öğrencilerin akranlarıyla beraber vakit geçirmelerine, sosyalleşmelerine, enerjilerini ekran başından ziyade arkadaşlarıyla sosyal ortamlarda geçirmesine de imkan tanıyacaktır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Güzel ve etkili konuşmayı hepimiz isteriz.kaliteli ve doğru yerde doğru egitmenle çocukların hayal dünyalarına dokunabilmek için ..biz buradayız
Scrabel ,satranç, sudoku tüm detaylar hakkinda önemli püf noktaları veriyorum .
3dsmax programıyla ilgili küçük detaylar öğreniyoruz. .