Bu kursu paylaş
0 Yorum

ANALİZ EĞİTİM KURUMLARI

merkez, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , Ön Muhasebe Kursu , Masaj Kursu , Epilasyon Kursu , Kuaförlük Kursu , Cilt Bakımı Kursu , Makyaj Kursu , Manikür Pedikür Kursu , Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu , Kamera Önü Oyunculuğu Kursu , İletişim Kursu , Diksiyon Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu , Yangın Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Donanım Kursu , Autocad Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , 3D Studio Max Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , On Parmak Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Almanca Kursu , İşaret Dili Kursu , Rusça Kursu , İngilizce Kursu , Kürtçe Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Elektrik Tesisat Kursu , İş Güvenliği Kursu , Yangın Eğitici Eğitimi Kursu , Giydirme Cephe Eğitimi Kursu , Sıvacılık Kursu Kursu , Yöneticilik Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Adli Kalem Kursu , Hosteslik Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Girişimcilik Kursu , Emlakçılık Kursu , Kalorifer Ateşçiliği Kursu , Pazarlama Kursu , Satış Kursu , Temizlik Yönetimi Kursu , Kaynakçılık Kursu , İnşaat Elemanı Kursu , Liderlik Kursu , Yolcu trafik hizmetleri Kursu , Mekanik Tesisat Kursu , Hasta Kabul Kursu , Hasta Bakımı Kursu , Bagaj Taşıyıcı Şefi Kursu , Otomotiv Kilitçisi Kursu , Yiyecek İçecek İşletmeciliği Kursu , Çağrı Merkezi Kursu , Elektronik Kursu , Kasiyerlik Kursu , Sekreterlik Kursu , Asansör Montaj ve Bakım Kursu , SOĞUTMA VE KLİMA SİSTEMLERİ Kursu , Havuz Operatörlüğü Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , İş İngilizcesi Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ANALİZ EĞİTİM KURUMLARI, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 313 kurs verenden 176 . sıradadır. Başta Bil. İşletmenliği olmak üzere 68 farklı kurs vermektedir. ANALİZ EĞİTİM KURUMLARI, 34 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Çağa ayak uydurmuş, kendisini hizmete adamış anlayışlı ve güler yüzlü personelimizle;


Misyonumuz;

Çağın gereksinimlerine uygun bir hizmet sunarak, yöneticileri, öğretmenleri ve diğer çalışanları değişim ve gelişim sürecine inanmalarını sağlayarak, çalışanları çözümün bir parçası haline getirmek.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan ve pozitif düşünen bireyleri, bilgiye ulaşma yollarını öğreterek yetiştirmektir.

Biz, değişen dünyada ilgi, yetenek ve değerlerini bilerek, var olan potansiyelini hedefine ulaşmada kullanabilen, problem çözme becerisine sahip, duygu, düşünce davranış bakımından tutarlı,  beden, zihin, ruh ve sosyal bakımdan sağlıklı, kendisiyle ve çevresiyle barışık, kendine yetebilen bireyler yetiştirmek.

Öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkına varabilecekleri ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanabilecekleri eğitsel ve sosyal ortamlar sunmak.

Mesleki yeterlilik olarak, bizler öğrencilerin ve kursiyerlerin öğrenmelerini sağlamak,onların bilgili,becerili ve kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, milli,ahlaki ve insani değerleri tanıyarak benimsemelerine ortam hazırlamak

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan ve pozitif düşünen bireyleri, bilgiye ulaşma yollarını öğreterek yetiştirmektir.Vizyonumuz;

Birlikte Yönetme anlayışını geliştiren, “Bilgi Çağı”nın gerektirdiği bilgi, beceri, değer ve teknolojinin etkin kullanımını sağlayarak, birimleri  arasında iletişimi güçlü bir kurum olmak.

Öğrenci ve kursiyerlerin temel farklılıklarına ve özelliklerine göre eğitim alabilecekleri, çağın gereklerine uygun kurumların açılmasına ve kurum, veli, öğretmen işbirliğini en üst noktaya çekecek, önder ve örnek bir kurum olmak.

Değişime açık, güçlü bir kültüre ve hizmet anlayışına sahip, bir kurum olmaktır.

Öğrenen ve kendini sürekli yenileyen, kursiyer ve öğrencilerin bilgi,beceri ve mesleki alışkanlık kazanmalarını sağlayan kurum olmak.

Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, her bireyin öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olan, paylaşımcı, dinamik ve üretken bir mesleki yeterlilik kurumu olmak.Değerlerimiz;

Türkiye Cumhuriyetine ve bayrağına bağlı olmak

Vatan ve millet bütünlüğü için çalışmak

Birbirimize saygılı davranmak

Çalışana fırsat eşitliği tanımak

Birbirine ahlaklı ve sorumlu bir biçimde davranmak

Açık ve dürüst iletişim içinde olmak

Bireysel yenilikçiliği ve yenilikleri desteklemek

Hizmet verdiklerimize göre hizmeti şekillendirmek

Çevreyi korumak

Problemin değil, çözümün parçası olmak

Karar almada ve uygulamada şeffaf davranmakYorumlar