Antalya Merkez Antalya Karacan Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ANTALYA KARACAN AKADEMİ

merkez, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , Adli Hakimlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ANTALYA KARACAN AKADEMİ, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 599 kurs/özel ders verenden 213 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. ANTALYA KARACAN AKADEMİ, 112 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ÖZEL DERS OLARAK AUTOCAD , GRAFİK TASARIM & SOSYAL MEDYA , 3D MAX  EĞİTİMLERİ VERİLMEKTEDİR.


3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
0545 544 43 77 DEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ...
PROFESYONEL KADROMUZ İLE BİZ HAZIRIZ YA SİZ ???

DETAYLI BİLGİ : 0545 544 4377
ADLİ-İDARİ YARGI HAKİMLİĞİNE HAZIRLIKTA PROFESYONEL KADROMUZLA HAZIRIZ...
0545 544 4377 ------DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ..