Antalya Muratpaşa Hasan Doğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hasan Doğan

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hasan Doğan, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 27.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 842 kurs/özel ders verenden 24 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hasan Doğan, 313 gelen talepten 23 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bireysel İngilizce öğretmeni


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce Özel ders konusunda 21 yıllık tecrübe ile öğrencilerimize en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyacına göre İngilizceyi öğretiyoruz. Ayrıca Teog İngilizcesi üzerine Profesyonel çalışıyoruz.