Antalya Merkez Ea Dil Eğitimi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

EA Dil Eğitimi

merkez, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
EA Dil Eğitimi, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 652 kurs/özel ders verenden 44 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. EA Dil Eğitimi, 132 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akdeniz Universitesi Ingilizce Ogretmenligi bolumunde okuyorum.Yapamiyorum diyeb herkese gelisimi vaad ediyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Dilbilgisi ve Akıcı Türkçe konuşma
Dilbilgisi ve Akıcı Türkçe konuşma
Öğrenciler için azami önem taşıyan ilkokul onların dil yetisini ve yeteneğini üst düzeyde geliştirir ve bu hayattaki başarılarını ikiye katlar.
Cocuklaron ingilizceye olan asinaligi onlarin dile olan sevgisiyle ayni dogrultudadir.Atalarimizinda dedigi gibi agac yasken egilir.
Dilbilgisi ve Akıcı Türkçe konuşma
Dilbilgisi ve Akıcı Türkçe konuşma