Antalya Konyaaltı Gizem Erkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Erkan

konyaalti, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Erkan, ANTALYA KONYAALTI ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 840 kurs/özel ders verenden 42 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Erkan, 266 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Atatürk üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum.İngilizce öğretmeni olarak özel bir yabancı dil kursunda çalışmaktayım.2 yıldır da İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel ingilizce gramer dersi veriyorum.ilgilenenler iletişime geçsin.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Özel ingilizce gramer dersi