Antalya Lara Sanat Ve Spor Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Lara Sanat ve Spor Merkezi

merkez, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Antigravity Yoga Kursu , Hamile Yogası Kursu , Yoga Kursu , Mandala Dansı Kursu , Oyun Havası Kursu , Pachanga Kursu , Popping Kursu , Oryantal Kursu , Horon Kursu , Sirtaki Kursu , Zeybek Kursu , Düğün Dansı Kursu , Roman Kursu , Halk Oyunları Kursu , Merenge Kursu , Kafkas Kursu , Rueda Kursu , Zumba Kursu , Çocuk Yogası Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Lara Sanat ve Spor Merkezi, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 840 kurs/özel ders verenden 332 . sıradadır. Başta Oyun Havası olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Lara Sanat ve Spor Merkezi, 15 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lara Sanat ve spor Merkezi Zumba, Yoga, Zeybek, Oryantal, Düğün Dansları ve Halk Oyunlarında Antalyanın önde gelen kendine ait geniş ferah spor salonu olan ve Spor Bakanlığı ve Halk Oyunları Federasyonuna bağlı tek Spor Merkezidir.


Antigravity Yoga Nedir?

Christopher Harrison: AGF, yoga, jimnastik, akrobasi, kiresis, dans, pilates gibi disiplinlerinden alınan hareketlerle yarattığım oldukça özel ve bir o kadar da eğlenceli bir spor. Süspansiyon fitness ve hava yoga tekniği ile olarak da tanımlanabilir.

Hamile Yogası Nedir?

Hamile yogası, hamilelik dönemini daha rahat geçirmek, nefes ve asana (yoga duruşu) çalışmalarıyla beli ve omurganın tümünü desteklemek, bulantı, kramp ve gerginlikleri hafifletmek, bedeni doğuma ve sonrasına hazırlamak üzere, muhakkak bir uzman eşliğinde uygulanan yoga çalışmasıdır.