Antalya Merkez Muhammet Murtaza Acar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhammet Murtaza Acar

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhammet Murtaza Acar, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 673 kurs/özel ders verenden 180 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muhammet Murtaza Acar, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hemşirelik bölümü öğrencisinden uygun fiyata özel ders...
9-10-11-ygs-lys hazırlık biyoloji özel ders...
1-2-3-4-5-6-7-8. Sınıf öğrencisine özel matematik dersi verilir.
Biyoloji ve matematik konusunda kendime güvenim sonsuz.Veli ve öğretmen işbirliği ile bir öğretmen olmanın yanında aile dostunuz gibi öğrencimizle birebir ilgi takip içinde olmaya çalışıyorum.


Biyoloji Nedir?

Latince Bios (canlı) ve logos (bilim) kelimelerinin birleşmesinden meydana gelen Biyoloji bugün en popüler bilim dalları arasında belkide ilk sırayı alır. Canlılık insan oğlunun her zaman ilgisini çeken bir husus olmuştur. Aristo’dan bu yana biyoloji alanında bir çok gelişmeler olmuştur. Ama 20. yüzyılda biyoloji alnında yapılan gelişmeler bunlardan binlerce kez daha fazladır. Özellikle elektron mikroskobunun keşfinden sonra canlılık mikro-aleme kayarak hücre ve içeriği incelenmiş, bir müddet sonra bu da yeterli olmayıp gen yapısına kadar inilmiştir. Üniversiteler de biyoloji bilimi geliştirilerek detaylar üzerinde durulmuştur. Bu daha çok moleküler alanda gerçekleşmiştir. Canlılar arası benzerlikten tutunda tedavisine kadar hemen hemen bütün biyolojik olaylarda artık gen yapıları incelenerek neticelere varılmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise hayatında tuttuğum ve benim için çok özel hocalarımdan  aldığım notlar sayesinde biyoloji de sonuna kadar iddalıyım...Her konuda öğrenciye  yardımcı olmaya çalışırım.Saygılarımla