Antalya Merkez Selçuk Asutay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selçuk Asutay

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tenis Kursu , Besyo Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selçuk Asutay, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 515 kurs/özel ders verenden 136 . sıradadır. Başta Tenis olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selçuk Asutay, 8 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar, kurslarımız genelde Akdeniz Üniversitesi içerisindeki kortlarda verilmekte olup, kurs alacak kişinin isteğine, eve yakınlığına göre farklı yerlerde de olabilir.
Kurs Ücretlerimiz;
1 Kişi: 60 TL
2 Kişi: 80 TL
3 Kişi: 110 TL
4+ Kişi: 140 TL

Besyo Hazırlık için 14 yıllık bir tecrübemiz var. Kurslarımız Akdeniz Üniversitesi ve Fatih Spor Salonunda yapılmaktadır. Sınav tarihinin yaklaşmasıyla Mayıs ayının 2. haftası çalışmalara ağırlık verilecektir. Bu yüzden; düşünen arkadaşların en kısa sürede bizimle iletişime geçmelerini tavsiye ediyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhabalar, kurslarımız genelde Akdeniz Üniversitesi içerisindeki kortlarda verilmekte olup, kurs alacak kişinin isteğine, eve yakınlığına göre farklı yerlerde de olabilir. Kurs Ücretlerimiz; 1 Kişi: 60 TL 2 Kişi: 80 TL 3 Kişi: 110 TL 4+ Kişi: 140 TL
Kurslarımız Akdeniz Üniversitesi ve Fatih Spor Salonunda yapılmaktadır. Sınav tarihi yaklaştığı için mayısın 2. haftasından itibaren çalışmalarımız yoğunlaşacaktır. Kaydolmak isteyen arkadaşların bir an önce bizimle iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz.

Yorumlar