Antalya Merkez Tahir Beytüzün

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tahir  Beytüzün

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yüzme Kursu , Antrenörlük Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu , Spor Akademisi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tahir Beytüzün, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 841 kurs/özel ders verenden 170 . sıradadır. Başta Spor Akademisi olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tahir Beytüzün, 81 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AKANT KOLEJİNDE BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM.KENDİMİ ANLATMAM GEREKİRSE Dakik,dinamik,Pozitif ,Enerji Dolu.
MASAJ : KİŞİYE ÖZEL SEANSLARLA AĞRI VE STRESE SON.BÖLGESEL KAN AKIŞI YOLLARI GÖZLEMLENİP HASTALIK PROBLEMLERİNE GÖRE MASAJ YAPILIR.ÖZEL KLASİK MASAJ VE AROMA TERAPİ MASAJI, VÜCUDUNUZA CANLILIK VE ESNEKLİK VERİR.
YÜZME : Yüzme 2. KADEME USTA ÖĞRETİCİ BELGESİ ile aktif olarak 2012 den beri (Çocuk ve Yetişkin) ,Özel dersler (Çocuk ve Yetişkin) her yaş grubuna ve kişiye, seviyesine uygun ders verdim. Tek Teniste,Akdeniz Üniversitesi Yüzme Takımı,Prestij,Barakuda ve bir çok özel kuruma bağlı iş yerlerinde bireysel ve grup dersleri verdim ve veriyorum.
DANS : Antalya'da yaşıyorum.Akdeniz Üniversitesi Besyo- Öğretmenlik Bölümü mezunuyum.Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeniyim.Profesyonel dans eğitimimi 2010-2011 yılında İnternational Latin ve sosyal Latin kategorisinde bitirdim..2011-2012 yılında international ve sosyal latin dans asistanlığı yaptım.2012-2015 yıllarında Akbem ve Asmek Belediye kuruluşlarında Modern dans, Sosyal latin ve Klasik Bale eğitimi vermeye başladım.Federasyon onaylı 2. Kademe Artistik Jimnastik, 2. Kademe Yüzme Antrenörlüğü, 1.Kademe Latin ve 1. kademe Bale eğitmenlik belgelerim var.Bir çok organizasyonda görev aldım.Her yaş gurubuna eğitim verdim ve vermeye devam ediyorum. İstediğiniz branşta size uygun çalışma saatleri içerisinde size özel bir ders programı ile özel ders ve grup dersi veriyorum.