Antalya Merkez Zeynep Torun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep Torun

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Fransızca Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Hosteslik Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Torun, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 727 kurs/özel ders verenden 186 . sıradadır. Başta Fransızca olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Torun, 204 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fransizca mutercim tercumanlik bolumu mezunuyum. Ozel bir havayolu sirketinde kabin memuru olarak calisiyorum. Inglizce ve fransizca ozel ders veriyorum. Ilkokul ve lise ogrencilerine daha once defalarca ders verdim. Ozellikle havacilik sektorune giris yapmak isteyenlere cok katkim olacagini dusunuyorum.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.