Antalya Muratpaşa Adil Kutay Kutlu

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Adil Kutay Kutlu

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adil Kutay Kutlu, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 730 kurs/özel ders verenden 4 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adil Kutay Kutlu, 138 gelen talepten 103 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
En az bir yabancı dilin gereklilikten çok zorunluluk halini aldığı günümüzde, dil öğrenimi bir çok öğrenci için kabusa dönüşebilmektedir. Bunun tamamen farkında olarak tabuları ve basmakalıp eğitim metotlarını yıkıp dil öğrenimine farklı bir boyut getirmekteyiz.

DOĞRU PROGRAM, ETKİLİ SONUÇ

Genel İngilizce eğitim programlarımızın amacı büyük oranda konuşma tabanlı ilerleyerek, katılımcıya dinleme-anlama, okuma ve yazma becerilerini de aynı oranda kazandırmak ve kalıcılık sağlamaktır.

Teknoloji tabanlı birebir ve grup eğitimine açık Genel İngilizce eğitim programımızda katılımcılarımızın konuşarak öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesi amaçlanır.

YDS – YÖKDİL, YKS Dil, IELTS, TOEFL, ITEP ve Proficiency (Hazırlık Atlama) sınavlarına hazırlık noktasında da katılımcının ihtiyacını doğru bir şekilde belirlemek  ve doğru programı uygulamak başlangıç olarak önem verdiğimiz noktalardır ve vizyonumuzu oluşturmaktadır.

“Kaliteli Eğitim” misyonumuz, “Doğru Program ve Etkili Sonuç” vizyonumuzla, ihtiyacınız olan komple ve doğru eğitim programını belirlemek ve birlikte başarıya ulaşmak adına buradayız.


Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Genel İngilizce •Beginner (A1) •Elementary (A2) •Pre-intermediate (B1) •Intermediate (B2) •Upper-Intermediate (C1) •Advanced (C2) ? İlk – ortaokul ve lise derslerine, sınavlarına hazırlık ? Kurum sınavlarına hazırlık ? LYS-5, Erasmus, YDS, TOEFL, IELTS ? Çeviri Hizmetleri Genel İngilizce alanında her seviye için 36 - 48 ders saati arasında değişen programlar uygulanmaktadır. Bu programlarda öğrencinin öncelikli olarak konuşabilmesi asıl hedef olup, öğrenci bu hedefle doğru orantıda yazma, dinleme ve anlama noktalarında da desteklenerek tam anlamda İngilizceye hakim olması hedeflenmektedir.

Yorumlar
Fatma Tufan
Başarılı bir eğitmen.
Teşekkürler, saygılar.
30.11.2018