Antalya Muratpaşa Bilgen Akademı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BİLGEN AKADEMI

muratpaşa, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , Maliye Kursu , YÖS Kursu , Adli Hakimlik Kursu , Gümrük Müşavir Yardımcılığı Kursu , İcra Müdürlüğü Kursu , Kaymakamlık Kursu , Sayıştay Denetçi Yardımcılığı Kursu , Vergi Müfettişliği Kursu , Hukuk Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BİLGEN AKADEMI, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 22.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 652 kurs/özel ders verenden 399 . sıradadır. Başta İdari Hakimlik olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. BİLGEN AKADEMI, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİLGEN AKADEMİ; Antalya ‘da kurulmuş sınavlara hazırlık hizmeti veren bir eğitim kurumudur. Kurum başta Hakimlik olmak üzere KPSS/A, KPSS/B,KPSS/GKGY, Kaymakamlık,Kurum Sınavları, ALES, DGS ve daha bir çok uzmanlık alan sınavlarına yönelik hazırlık eğitim hizmeti sunmakadır.

Fotoğraflar
BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.