Antalya Muratpaşa Bilgen Akademı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BİLGEN AKADEMI

muratpaşa, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , Maliye Kursu , YÖS Kursu , Adli Hakimlik Kursu , Gümrük Müşavir Yardımcılığı Kursu , İcra Müdürlüğü Kursu , Kaymakamlık Kursu , Sayıştay Denetçi Yardımcılığı Kursu , Vergi Müfettişliği Kursu , Hukuk Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BİLGEN AKADEMI, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 22.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 841 kurs/özel ders verenden 399 . sıradadır. Başta İdari Hakimlik olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. BİLGEN AKADEMI, 162 gelen talepten 55 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİLGEN AKADEMİ; Antalya ‘da kurulmuş sınavlara hazırlık hizmeti veren bir eğitim kurumudur. Kurum başta Hakimlik olmak üzere KPSS/A, KPSS/B,KPSS/GKGY, Kaymakamlık,Kurum Sınavları, ALES, DGS ve daha bir çok uzmanlık alan sınavlarına yönelik hazırlık eğitim hizmeti sunmakadır.

Fotoğraflar
BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI BİLGEN AKADEMI

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Gelin eksiklerinizi beraber giderelim ; güçlü kadro; bol bol kaliteli sorular ve yayınlar ile sizleri bekliyoruz
Uzman tecrubeli hocalarımızla beraber gelin  eksikliklerinizi beraber giderelim ! Her öğrenciye özel program ; bol kalıtelı soru ve yayınlar ile sizleri bekliyoruz.!
AKADEMİK DEV KADROMUZ İLE ARTIK ADLİ HAKİMLİK KURSLARIMIZ ANTALYA'DA SİZLERİ BEKLİYORUZ
Gelin  beraber güçlü ekibimizle beraber sizlerin eksikliklerini beraber giderelim. Bol bol kaliteli soru kaynakları, deneme sınavları, çeşitli yayınlarımız, titiz çalışma programımız ve  geri bildirim metodu ile beraber başarınıza ortak olma talebindeyiz.