Antalya Muratpaşa Dinamik Aöf-Kpss-Dgs Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DİNAMİK AÖF-KPSS-DGS KURSU

muratpaşa, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DİNAMİK AÖF-KPSS-DGS KURSU, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 10.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 673 kurs/özel ders verenden 419 . sıradadır. Başta Açıköğretim olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. DİNAMİK AÖF-KPSS-DGS KURSU, 114 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dinamik Akademi olarak biz, 2010 yılında AÇIKÖĞRETİM, KPSS, DGS, ALES,BİLGİSAYAR,HASTA KABUL,İNSAN KAYNAKLARI,MESLEKİ EĞİTİM alanında eğitim faaliyetlerine başladık. 2010 yılından beri ana branş öğretmenleriyle eğitim faaliyetine devam eden Dinamik Akademi, açıköğretim, kpss, dgs, ales alanında uzmanlaşmış bir öğretmen kuruluşu olarak başarılarına devam etmektedir.

Sınav kazandıran ve sınav kazandırma iddiasını sürdüren Dinamik Akademi, bu iddiasında sınav sistemini en iyi bilen tecrübeli öğretmen kadrosuna güvenmektedir.

Çünkü biz biliyoruz ki başarıya ulaşmanın birinci yolu sınav sistemini iyi bilen,bu alanda tecrübeli öğretmenlerle gerçekleşmektedir.

Bize güvenen, inanan ve güç katan tüm öğrencilerimize ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve meslek hayatlarında her zaman LİDER biri kimse olmasını diliyoruz.


Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.