Antalya Muratpaşa Hakkı Onay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakkı ONAY

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Matematik Özel Ders , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , C# Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Javascript Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakkı ONAY, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 24.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 674 kurs/özel ders verenden 204 . sıradadır. Başta Objective C olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakkı ONAY, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilgisayar
Matematik
Fen - Fizik
İngilizce TOEFL IELTS Level
ALES
PPL - ATPL
Mollymawk DLR
Yılların tecrübesi ve deneyimleri sizlerin hayat boyu hedeflerinizin daha doğru ve istikrarlı şekilde belirlenmesinde lider olmaktadır. Herkes büyük adım atmak ister doğru yönlendirmeye ihtiyaç duyar. Sabır ve bilginin harmanlanması ile sizler artık HEDEFİM ARTIK BU diyebileceksiniz. Kararlarınız için geç değil. Artık önyargılar bitecek yerini kararlı istek ve arzular alacak. Sizde bu ailede yerinizi almak için hemen harekete geçin.


Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.