Antalya Muratpaşa Hakkı Onay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakkı ONAY

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Matematik Özel Ders , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , C# Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Javascript Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakkı ONAY, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 24.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 526 kurs/özel ders verenden 204 . sıradadır. Başta Objective C olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakkı ONAY, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilgisayar
Matematik
Fen - Fizik
İngilizce TOEFL IELTS Level
ALES
PPL - ATPL
Mollymawk DLR
Yılların tecrübesi ve deneyimleri sizlerin hayat boyu hedeflerinizin daha doğru ve istikrarlı şekilde belirlenmesinde lider olmaktadır. Herkes büyük adım atmak ister doğru yönlendirmeye ihtiyaç duyar. Sabır ve bilginin harmanlanması ile sizler artık HEDEFİM ARTIK BU diyebileceksiniz. Kararlarınız için geç değil. Artık önyargılar bitecek yerini kararlı istek ve arzular alacak. Sizde bu ailede yerinizi almak için hemen harekete geçin.