Antalya Muratpaşa Pınar Aksoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Pınar Aksoy

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Diksiyon Kursu , Beden Dili Kursu , EFT Kursu , Kuantum Yaşam Koçluğu Kursu , NLP Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Pınar Aksoy, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 06.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 842 kurs/özel ders verenden 451 . sıradadır. Başta Diksiyon olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Pınar Aksoy, 5 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Işık Olsun Kişisel Gelişim Atölyesi Antalya 'da uzman eğitmenleriyle, kişisel ya da kurumsal olarak geliştirmek istediğiniz alanlarda, hayatınıza sihirli dokunuşlar yaparak katkı sağlamaktadır.
Önce kişinin kendisini fark etmesi noktasında harekete geçmesi sonra ise hayatındaki değişim ve dönüşümleri keyifli bir şekilde fark etmesi ve hayatına alıp kabul etmesi sürecinde, danışanın yanında olmayı ve birlikte keşfetmeyi hedeflemekteyiz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kendinizi ;etkili,akıcı ve daha anlaşılır şekilde ifade etmek noktasında bir adım daha ileriye götürmeye ne dersiniz? Seslerin ve kelimelerin doğru kullanımları ve etkili ifade yeteneğinizle kendinizi keşfedin ve daha fazla neler yapabileceğinizi görün.
İletişimde en etkili faktör beden dilidir. Öyle ki bilim adamları ve beden dili araştırmacıları tarafından yapılan araştırmalar aşağıdaki istatistikleri ortaya koymuştur. Beden dili nedir, neden bu kadar önemlidir? İşte bu sorunun cevabı ve daha fazlası bu eğitimimizde verilmektedir.
İletişiminizi güçlendirmek ya da değiştirmek tamamen sizin elinizde. Haydi başlayalım.
Düşüncelerimizin negatif olması, yaşadığımız travmalar, korku suçluluk nefret kırgınlık gibi duygular, ilgili meridyenlerde tıkanıklığa neden olur. Bu duygular ve travmatik anılar bedenin enerji kanallarında saklandıkça, bedensel rahatsızlıklar ve psikolojik acı olarak kendisini tezahür ettirir.

İşte bu noktada, EFT; bedenimizdeki bazı meridyenlere vuruş ve olumlamalar ile tıkanmış enerjiyi dağıtmayı ve dengelemeyi amaçlıyor. Enerji meridyeni dengelendiğinde, tıkanıklığa neden olan duygu da kayboluyor.

EFT için sorunun ne zamandır süre geldiği önemli değil. Terapilerdeki gibi amacı ‘anıyı tedavi etmek’ olmadığı için, tedavi süreci kişiye psikolojik acı vermiyor ve uzun seanslar gerektirmiyor. İlaç ve iğne tedavisi içermiyor. EFT’nin işe yaraması için, kişinin buna inanması da gerekmiyor.
Geçmişten beri omuzlarımızda biriktirdiğimiz küçük küçük taşlar bir kaya ağırlığında eziyor düşüncelerimizi, düşünceler ezildikçe umutlar tükeniyor, sesler uğultuya dönüşüyor, renkler soluklaşıp tüm anlamları söküp alıyor hayatlarımızdan. Oysa bunun için gelmedik dünyaya, şimdi geçmişten özgürleşip yeni hayatlarımızı kurma zamanı.

Atın geçmişin yüklerini omuzlarınızdan, bunu başardığınızda geleceğinizin ışığından gözleriniz kamaşacak, kulaklarınız şimdiye kadar hiç duymadığı melodilerle tanışacak ve siz, yeni hayatınıza doğru ilerlerken içinizdeki yaşam kaynağı tüm bedeninize ihtiyacınız olan her şeyi verecek. Bunu başarmak mümkün; çünkü hayatınızın mimarı sizsiniz.

Kuantum yaşam koçluğuna gelen kişiler net hedefleri olmayan, bunun yanında geçmişten kurtulamayan, özgürleşemeyen kişilerdir. Kuantum Yaşam Koçluğu bizim bu durumdaki danışanlarımıza uyguladığımız bir yöntemdir. Kuantum yaşam koçluğu ile bize gelen bireylerin zihinlerini temizlemelerine yardımcı oluyor, sırtlarında taşıdıkları taşları indirmek için onlara destek veriyoruz. İstediğimiz, düşündüğümüz, inandığımız, beklediğimiz her şeyi aslında bizler elde edebiliyoruz.
Eğiticinin Eğitimi, yetenekleri ve bilgisinin elverdiği alanlarda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitici olarak yeni fırsatlar kazanmak isteyenler için önemli bir programdır. Eğiticinin Eğitimi, eğiticilerin öğrencilerine bilgilerin kalıcı olması için nasıl aktarılacağını ve bunun için ‘eğitmenin’ gerekli olan teknikleri nasıl kullanacağını öğreten bir eğitim programıdır. Eğitimcilerin eğitilmesi için hazırlanmış olan  bu program; eğitimin temel kavramları, ilkeleri ile grup ve bire bir öğretim yöntemlerinin öğretilmesi suretiyle eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerini geliştirecek iyi bir fırsattır. Alınan eğitim sonrasında eğitimcilerin ufku daha genişler ve onlara yeni kapılar açılır.