Antalya Muratpaşa Sinem Coskun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sinem  Coskun

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , Felsefe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sinem Coskun, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 07.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 839 kurs/özel ders verenden 90 . sıradadır. Başta Felsefe olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sinem Coskun, 20 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Felsefe dersleri ; sosyoloji dersleri; psikoloji dersleri; benim uzmanlık alanım.Antalya da birçok kamu ve özel kurum ve kuruluşlarında görev aldım.Görüşmede referans verilir.Dersler ve içerikleri hakkında telden ulaşınız.

Fotoğraflar

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

Felsefe Nedir?

Yunanca ''sevgi'' ve ''bilgelik'' kelimelerinden meydana gelen felsefe düşünce sanatı anlamına gelir. İnsanları gerçek, güzellik, bilgi, akıl, din başta olmak üzere pek çok kavram üzerinden düşünmeye yönlendiren bu sanat dalı Antik Çağ'dan günümüze kadar gelmiş, en önemli düşünürleri bizlere kazandırmıştır. Düşünceye eleştirel bir yaklaşım getiren felsefede sorular her soruya sistemli bir karşılık verebilmek büyük önem taşımaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
PSİKOLOJİ 1 VE 2
SOSYAL PSİKOLOJİ
FELSEFE
TÜRK DİLİ
REHBERLİK VE DANIŞMANLIK
MÜŞAVİRLİK VE KONSÜLTASYON