Antalya Muratpaşa Vlad Dmitrenko

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Vlad Dmitrenko

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Norveççe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Vlad Dmitrenko, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 25.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 824 kurs/özel ders verenden 167 . sıradadır. Başta Rusça olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Vlad Dmitrenko, 378 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Genel Rusça Norveççe
Mesleki Rusça Norveççe
İş Rusça Norveççe
48 Günde Rusça Norveççe

İhtiyacınıza Özel Program sizin seviyenize göre sizinle birlikte tasarlıyoruz
Okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri pratik içerecek şekilde sunmaktayım
İster hafta içi ister haftasonu Antalya çerçevesinde özel ders vermekteyim.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Rusça Nedir?

Rusça, Slav Dillerinden, Avrasya'da yaygın olarak konuşulan bir dildir. Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna girer. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir. Rusça Kiril alfabesini kullanır. Çünkü Latin harfleri Rus dilindeki tüm sesleri ifade etmek için yeterli değildir. Rusça'da vurgu çok önemlidir. Rus dilindeki kelimelerdeki vurgunun hiçbir kuralı yoktur. Bu yüzden kelimeleri öğrenirken vurguyu da ezberlemek gerekir. Rusça sözcüklerde vurgunun belli bir yeri yoktur. Dolayısıyla sözcükleri öğrenirken vurguyu ve telaffuzu doğru öğrenmek önemlidir. Rusça kelime okunuş vurgu bulunduğu yere bağlı olarak değişebilir.

Rusça nasıl bir dildir?
Eski bir Doğu Slav lehçesi olan Novgorod lehçesinin Rusça’nın oluşumunda büyük önem oynadığı kabul edilir. Bulgarca her ne kadar dil bilgisi olarak Rusça’dan farklı olsa da her ikiside 19. ve 20. yüzyıllarda Slavetkisi altına girmiştir. Bu yüzden Rusça ile Bulgarca arasında birçok ortak kelime vardır.  Rus dilinde harfleri yumuşatmak veya kalınlaştırmak için oluşturulan özel harfler vardır. ? bu harf önüne gelen sesi yumuşatır. ? bu harf ise sertlik işaretidir. Rusça yüzyıllar içerisinde birçok farklı dilden etkilenmiştir. İngilizce, Fransızca, Almanca, Hollandaca, Lehçe, Latince gibi dillerden etkilenmiştir. Monterey, Kaliforniya’da yer alan Savunma Dil Enstitüsüne göre İngilizce’yi akıcı konuşabilen birinin 720 saatlik bir eğitimle Rusça öğrenilebileceğini hesaplamıştır. Rusça dünya politikasında kritik rol oynadığı için Birleşmiş Milletler İstihbarat Topluluğunda sabit hedef dili olmuştur.

Rusça hangi ülkelerde konuşulur?
Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Estonya, Gürcistan, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Moldova,Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Genel Rusça

Mesleki Rusça

İş Rusça

48 Günde Rusça

İhtiyacınıza Özel Program sizin seviyenize göre

sizinle birlikte tasarlıyoruzOkuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri pratik içerecek şekilde sunmaktayım

İster hafta içi ister haftasonu Antalya çerçevesinde özel ders vermekteyımiletişim: vladdmitrenko@yahoo.com

Facebook: https://www.facebook.com/antalyadilakademisi/
Genel Norveççe

Mesleki Norveççe

İş Norveççe

48 Günde Norveççe

İhtiyacınıza Özel Program sizin seviyenize göre

sizinle birlikte tasarlıyoruzOkuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri pratik içerecek şekilde sunmaktayım

İster hafta içi ister haftasonu Antalya çerçevesinde özel ders vermekteyımiletişim: vladdmitrenko@yahoo.com

Facebook: https://www.facebook.com/antalyadilakademisi/