Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL ALANYA PINAR SÜRÜCÜ KURSU AVSALLAR ŞUBESİ

alanya, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL ALANYA PINAR SÜRÜCÜ KURSU AVSALLAR ŞUBESİ, ANTALYA ALANYA ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 338 kurs verenden 173 . sıradadır. Başta A Ehliyet olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. ÖZEL ALANYA PINAR SÜRÜCÜ KURSU AVSALLAR ŞUBESİ, 14 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Hakkımızda

Kursumuz, Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen ( M, A, A1, A2, B, B Otomatik ve D ) sınıflarında sürücü serrtifikası vermektedir. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir.

Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir.  Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır.  Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir.  

Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan  trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.

Misyon,Vizyon

Kuruluş amacımız sürücü eğitimi alanında, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Alanya'nın önde gelen Alanya ve Avsallarda iki şubeden oluşan Pınar sürücü kursu, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına,  (programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermek  ve bu sayede personelimizin çalışmaktan gurur  duyduğu, Türkiye’nin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır .


Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır.   Kursumuz bu nedenle  “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
1990 Yılı

Yorumlar