Antalya Muratpaşa Personal Coac And Fitness Coach Erdoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Personal Coac And Fitness Coach  Erdoğan

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: BODYBUİLDİNG Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Personal Coac And Fitness Coach Erdoğan , ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 29.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 839 kurs/özel ders verenden 190 . sıradadır. Başta BODYBUİLDİNG olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Personal Coac And Fitness Coach Erdoğan , 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
26.08.1976 Bakırköy doğumluyum. Vücut geliştirme sporu ile ilk tanışmam 1993 yılında oldu fakat tam anlamıyla antrenmanlara başlamam 1997 yılında askerlik sonrası olmuştur. Farkındaysanız fitness kelimesini kullanmadım çünkü o zamanlarda fitness kelimesinin kendisi bile bilinmiyordu o yıllarda birine fitness deseydiniz muhtemelen sizin ona yabancı bir dilde küfür ettiğinizi falan zannederdi ?? ?
Biz o yıllarda o kadar çok  yanlış antrenman yapıp  o kadar çok yanlış besleniyorduk ki bunu  tahmin bile edemezsiniz , örneğin antrenmanlarımızı  iki buçuk saat yapıyor ve eve gidince evde  neler  varsa onlarla besleniyorduk. Benim her zaman savunduğum konu herkesin doğru bildiğini iddaa ettiklerinin aksine ben çalıştırdığım kişilere yaptığım hataları   yaptırmadığım zaman bile çok iyi bir ilerleme ve  gelişim elde edebiliyorum. Lütfen düşünün biraz biz yıllar önce yaptığımız hataları günümüzde  bir sürü bilgi alınabilecek imkan   ve bir sürü kaliteli fitness eğitmenleri olmasına  rağmen hala aynı hataları yapan bir sürü insan  var  maalesef .
Yaklaşık  20 yıldır bu sektörün içerisindeyim ve hala  işimi her şeyin ve herkesin üstünde tutup işimi çok severek  yapıyorum . En iyi yaptığım işlerden birincisi istem dışı olarak obsesif   olmam, yani çok düzenli, planlı, programlı, titiz olmam  ikincisi ise fitness sektörü ile ilgili   öğrenmek istediğim, belgesini almak istediğim konularla ilgili konuyu  gerçekten öğreninceye kadar asla pes etmemem ve kendimi geliştirme ve yenilikleri takip etme  konusunda gerçek anlamda bir takıntım olduğudur. Şu an 17 adet sertifika,antrenörlük belgesine sahibim 2018 yılında üç adet daha antrenörlük belgesi almayı planlamaktayım.
Kısacası yılların getirdiği tecrübe   ,birikim  ve hala kendini geliştirme hevesimle sizlere çok iyi bir yaşam kalitesi sunacağıma inanıyorum.
En yakın zamanda görüşmek dileğiyle…

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları