Antalya Merkez Seçilenler Akademi Eğitim Kurumu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SEÇİLENLER AKADEMİ EĞİTİM KURUMU

merkez, ANTALYA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Konuşma Kursu Kursu , Online İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SEÇİLENLER AKADEMİ EĞİTİM KURUMU, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 22.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 836 kurs/özel ders verenden 3 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. SEÇİLENLER AKADEMİ EĞİTİM KURUMU, 324 gelen talepten 215 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MEB Özel Seçilenler Mesleki Eğitim Kurumu
19 Mart 2014’ten bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan kurumumuz; sürekli kendini yenileyen, uzman kadrosu ve bilgi birikimiyle bölgemizde bulunan firmalara, kurumlara ve bireylere özgün ve etkin çözümler üreterek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlayan, bir kurumdur.
KURUCUMUZ;
SEÇİL TÜRKMEN

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunu; RESSAM, HEYKELTRAŞ, EBRU SANATÇISI, TASARIMCI ve Formasyon Sertifikalı öğretmendir. MEB Özel Seçilenler Mesleki Eğitim Kurumu ve Seçilenler Konsept Mimarlık kurucusudur. Kurumumuz aynı zamanda Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve ALMAN GİZ Proje Ofisinin ortak düzenlemiş olduğu TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Projesi)  Projesi Yetkili Eğitim Kurumu dur.

Fotoğraflar
SEÇİLENLER AKADEMİ EĞİTİM KURUMU SEÇİLENLER AKADEMİ EĞİTİM KURUMU


Verilen Kursların Ayrıntıları
Türkiye'nin en iyi, en hızlı ve en kolay İngilizce öğreten sistemi Seçilenler e-Learning.
İngilizceyi kısa sürede sıkılmadan akıcı bir şekilde öğrenmek ister misiniz? O zaman hemen www.secilenler.com.tr sayfasından ücretsiz bir şekilde dersleri yapmaya başlayın ve farkı kendiniz görün. 100% öğrenme garantisi veren bu sistemi kullanmış olan katılımcılarımızın yorumlarını sayfamızdan izleyebilirsiniz.
0541 2440991
HAFIZA TEKNİKLERİYLE 10 HAFTADA KONUŞTURAN İNGİLİZCE

HEMEN ÜCRETSİZ DENE
www.secilenler.com
www.secilenler.com.tr
Biliyoruz ki İngilizce yazıldığı gibi okunmayan okunduğu gibi yazılmayan bir dildir ve öğrenilmesi zor gibi görünür ama öğrenme hızını artırmak ve daha kalıcı bilgiler vermek adına dünyada geliştirilen birçok yöntem vardır. Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için tüm duyu organlarını hitap edebilmek önemlidir. Seçilenler e-.Learning System aynı anda hem göze hem de kulağa hitap ederek bilgiyi daha iyi öğretmeyi sağlamaktadır.

Doğduğumuz günden itibaren kendi ana dilimizi öğrendiğimiz mantıkla hareket eden bu sistemde, öğretilen tüm kelime ve cümleler sesli ve resimli olarak desteklenir. Bu da beynin her iki lobunu da harekete geçirerek daha verimli bir eğitim imkanı sunar.
SECİLENLER E-LEARNİNG SYSTEM İLE;
İNGİLİZCEYİ
10 HAFTADA,
4 KUR SEVİYESİ (A1, A2, B1, B2)
117 EĞİTİM VİDEOSU,
2000 CÜMLE
200 FİLM REPLİĞİ
70 DİYALOG
10 ŞARKIYI
8 AŞAMALI HAFIZA TEKNİKLERİYLE
KOLAY, AKICI ve DERS ÇALIŞMA STRESİ OLMADAN
ÖĞRENECEĞİZ.

HEMEN ÜCRETSİZ DENE
www.secilenler.com
Seçilenler e-Learning Sistem ile TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerin sınav müfredatını kolayca anlamalarını ve öğrenmelerini ve kalıcı bilgi edinmelerini sağlamak için özel hazırlanmıştır. Öğrencilerin okulda görmüş olduğu derslere ek destek olacak olan bu sistem ile öğrenciler hem İngilizceyi kalıcı olarak öğrenecek hem sınavlara hazırlanacak hem de tekrar tekrar ders dinleme ve test çözme ile ev konforunda özel ders alma hizmetinden yararlanacaklar.

Öğrenme hızını artırmak ve daha kalıcı bilgiler vermek adına dünyada geliştirilen birçok yöntem vardır. Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için duyu organlarını hitap edebilmek önemlidir. Seçilenler e-Learning Sistem aynı anda hem göze hem de kulağa hitap ederek bilgiyi daha iyi öğretmeyi sağlamaktadır.
Doğduğumuz günden itibaren kendi ana dilimizi öğrendiğimiz mantıkla hareket eden bu sistemde, öğretilen tüm kelime ve cümleler sesli ve resimli olarak desteklenmektedir. Bu da beynin her iki lobunu da harekete geçirerek daha verimli bir eğitim imkânı sunar. Amerika başta olmak üzere birçok Avrupa Birliği ülkesinde uygulanan bu sistemle dil öğrenmek ve öğretmek artık çok kolay. Öğrencilere verilen programlarda yer alan “Öğrenme, Okuma, Dinleme, Yazma, Çeviri” alıştırmalarıyla öğretilmek istenilen dil herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemle sunuluyor. Program içerisinde geliştirilen sistemle öğrenci bir kelimeyi farklı uygulamalarda en az 5 kez görür. Bu da öğrencinin farkında olmadan ve sıkılmadan sürekli tekrar yapmasını sağlar.

Seçilenler e-Learning Sistem TEOG İngilizcesi Eğitim Programlarıyla, sınava hazırlanan öğrenciler tüm konuları kolaylıkla kavrar ve zamandan avantaj sağlar.

Sistem öğrenci uygulaması iki bölümden oluşmaktadır. Öğrenci birbirini paralel izleyen ders konularını YAZILI / GÖRSEL / İŞİTSEL olarak evde defalarca tekrar etme şansını yakalar.
Ayrıca Kurumumuzda 8 kişilik sınıflarda örgün eğitim imkânlarımız da bulunmaktadır.