Aydın Kuşadası Baybars Polat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Baybars Polat

kuşadasi, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Basketbol Kursu , Futbol Kursu , Badminton Kursu , Boks Kursu , Fitness Kursu , Voleybol Kursu , Halter Kursu , Güreş Kursu , Besyo Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Baybars Polat, AYDIN KUŞADASI ve civarında hizmet vermekte olup 28.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 167 kurs/özel ders verenden 44 . sıradadır. Başta Halter olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Baybars Polat, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Halter, güreş, boks, voleybol, basketbol, bedminton, futbol, fitness, gülle çekiç atma, disk atma, cirit atma ,besyo hazırlık kurslarım mevcuttur her branş milli takım sporcuları ve milli takım antrenörü ile verilmektedir.


Basketbol Nedir?

Basketbol, elle idare edilen bir topla oynanan popüler bir takım oyunu ve spor dalı. Profesyonel basketbolda beşer kişilik iki takım, yerden yüksekliği 3,05 metre olan ve pota adı verilen, yere paralel konumdaki bir çemberden topu geçirerek, rakibinden daha fazla sayı yapmak suretiyle, on ikişer, onar veya sekizer dakikalık dört periyottan oluşan maçı kazanmaya çalışır.

Futbol Nedir?

Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında, kendine özgü küresel bir topla oynanan takım sporu. 21. yüzyıl itibarıyla 200'ün üzerinde ülkede 250 milyonu aşkın oyuncu tarafından oynanmaktadır ve dünyadaki en popüler spordur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
3 senelik milli sporcu ve 25 yıllık milli takım antrenörü ile özel ders.
Minder güreşi kursumuz yakında başlayacaktır