Aydın Kuşadası Gamze Akcos

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gamze Akcos

kuşadasi, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gamze Akcos, AYDIN KUŞADASI ve civarında hizmet vermekte olup 18.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 166 kurs/özel ders verenden 51 . sıradadır. Başta Özel Anaokulu olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gamze Akcos, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Devlet okullarında 18 yıllık tecrübeli sözleşmeli sınıf öğretmenliği
Kendi Kreş ve Etüt Eğitim Merkezimde İşletmecilik ve Öğretmenlik
2005 yılından bu yana İstanbul un birçok okulundan öğrencimle özel ders çalışması tecrübemle artık Kuşadası na taşındım.
Söke ve Kuşadası'ndaki öğrencilerimin hayatlarında olumlu izler bırakma dileklerimle..


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.