Bu kursu paylaş
0 Yorum

NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU

nazİllİ, AYDIN
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU, AYDIN NAZİLLİ ve civarında hizmet vermekte olup 20.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 82 kurs verenden 15 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU, 9 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Genel yabancı dil kur programlarında Avrupa Dil portfolyosuna uyumlu eğitim uygulanır. Dil düzeyi göstergeleri
A1, A2, B1, B2, C1, C2, şeklinde toplam 6 kuru ifade eder. Bu genel programlarda dersler, konuşma becerisi odaklıdır.
Derslerimizde İngiliz, İrlandalı, Avustralyalı, Alman, Rus ve Fransız hocalarla beraber calısacak ve egitiminizi ana dilde bir ogreticiden alacaksınız.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Türkiye genelinde ve yurtdışında temsilciliklerimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.
Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011(2 Ödül)-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur.
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

Fotoğraflar
NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU NAZİLLİ AMERİKAN KULTUR DİL KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları
Her seviyede İngilizce, Ortaokul İngilizce Özel Ders kursu , Almanca Özel Ders kursu , İlkokul İngilizce Özel Ders kursu , Fransızca Özel Ders kursu , Rusça kursu , Fransızca kursu , Arapça kursu , Almanca kursu , İngilizce kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) kursu , TOEFL kursu , YDS kursu , KPSS kursu

Yorumlar