Ücretsiz Teklif Al

Ayvalık İngiliz Kültür

Kurs Yeri : AYVALIK, BALIKESİR


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise İngilizce Özel Ders kursu , Fransızca kursu , İngilizce kursu , Almanca kursu , Çocuklar İçin İngilizce kursu , YÖKDİL Sınavı kursu , Rusça kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) kursu , YDS kursu , TOEFL kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

     Kurumumuz dil eğitiminde Avrupa Dil Portfolyosunu benimsemiştir.ADP (Avrupa Dil Portfolyosu)  ,Avrupa Dilleri öğretimi ortak çerçeve programı ile bağlantılıdır ve Avrupa Konseyine üye ülkelerin bakanlar komitesinin modern batı dilleri ile ilgili (98) 6 no lu tavsiye kararı ile onaylanan ilke ve yönergeleri yerine getirir.
      Dil eğitiminde kursiyer adayı ile  öğretmen ,eğitim danışmanı ve koordinatör detaylı görüşme  gerçekleştirir. Ücretsiz olarak bu görüşmeyle birlikte seviye belirleme etkinliği yapılır.Birey ; yaş , öğrenme hedefi ve seviyesine göre maximum 12 kişilik eğitim birimlerinde ( sınıf ve teknoloji sınıfı) eğitim alır. Genel( konuşma odaklı ) yabancı dil sınıflarımızın yanı sıra sınav ingilizcesi,mesleki İngilizce, Toelf,Proficiency,Ielts,Yds,Lys-5,Teog,Almanca Aile Birleşimi  sınıfları ve özel  ders hizmeti de kurumumuzda mevcuttur.
ayrıntılı bilgi :0553 791 03 00- 0266 378 0 300