Bu kursu paylaş
0 Yorum

dilara irlan

ayvalik, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
dilara irlan, BALIKESİR AYVALIK ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 117 kurs verenden 25 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs vermektedir. dilara irlan, 11 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
     Kurumumuz dil eğitiminde Avrupa Dil Portfolyosunu benimsemiştir.ADP (Avrupa Dil Portfolyosu)  ,Avrupa Dilleri öğretimi ortak çerçeve programı ile bağlantılıdır ve Avrupa Konseyine üye ülkelerin bakanlar komitesinin modern batı dilleri ile ilgili (98) 6 no lu tavsiye kararı ile onaylanan ilke ve yönergeleri yerine getirir.
      Dil eğitiminde kursiyer adayı ile  öğretmen ,eğitim danışmanı ve koordinatör detaylı görüşme  gerçekleştirir. Ücretsiz olarak bu görüşmeyle birlikte seviye belirleme etkinliği yapılır.Birey ; yaş , öğrenme hedefi ve seviyesine göre maximum 12 kişilik eğitim birimlerinde ( sınıf ve teknoloji sınıfı) eğitim alır. Genel( konuşma odaklı ) yabancı dil sınıflarımızın yanı sıra sınav ingilizcesi,mesleki İngilizce, Toelf,Proficiency,Ielts,Yds,Lys-5,Teog,Almanca Aile Birleşimi  sınıfları ve özel  ders hizmeti de kurumumuzda mevcuttur.
ayrıntılı bilgi :0553 791 03 00- 0266 378 0 300

Fotoğraflar
Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür


Yorumlar