Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kerem  Gökmen

ayvalik, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Finans Kursu , Lise Matematik Özel Ders , İngilizce Kursu , TEOG Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kerem Gökmen, BALIKESİR AYVALIK ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 106 kurs verenden 21 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs vermektedir. Kerem Gökmen, 6 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
''İstanbul Universitesi Finans Doktora'' bölümündeyim ve İstanbul Adliyesi'ne bağlı ''Finans Bilirkişisiyim''. Uzmanlığım ''İleri İstatistik'' ve ''Matematik''. Pratik (sınavlara hazırlık aşaması )ve teoride matematik dersi vermekteyim. GRE ( Sayısal) sınav skorum 800/800'dür. ÖSS matematik skorum 44/44'tür.

Yüksek lisansımı yurtdışında tamamladım. Lise, üniversite, yüksek lisans eğitimlerimi ingilizce olarak gerçekleştirdim. Uzun süre yurtdışında finans sektöründe çalıştım. İngilizce dersleri de vermekteyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
İstanbul Üniversitesi ''Finans Doktora'' bölümündeyim ve İstanbul Aliyesi'nde ''Finans Bilirkişisiyim''. 15 senedir yurtiçi ve yurtdışı finans sektöründeyim. Üniversite - Yüksek Lisans öğrencilerine Finans / Muhasebe / Matematik dersi vermekteyim.
İstanbul Üniversitesi ''Finans Doktora'' bölümündeyim ve İstanbul Aliyesi'nde ''Finans Bilirkişisiyim''. Uzmanlık alanım ''Matematik'' ve ''İleri İstatistik''. GRE sayısal skorum 800/800, ÖSS sayısal 44/44'tür.

Üniversite sınavlarına hazırlık ve TEOG hazırlık konusunda teori ve pratikte matematik dersi vermekteyim.
İstanbul Üniversitesi Finans Doktora Öğrencisiyim. 15 senelik finans geçmişimin büyük bölümü yurtdışında geçti. Yüksek Lisansımı yurtdışında tamamladım. Lise - Üniversite - Yüksek Lisans eğitimlerimi İngilizce gerçekleştirdim. TOEFL ve diğer uluslararası sınavlar konusunda tecrübeliyim. Her aşamada İngilizce dersi vermekteyim.
İstanbul Üniversitesi ''Finans Doktora'' bölümündeyim ve İstanbul Aliyesi'nde ''Finans Bilirkişisi''yim.  Uzmanlık alanım Matematik ve İleri İstatistik. GRE sayısal skorum 800/800 ÖSS sayısal skorum 44/44'tür. Uzun yıllar yurtdışında finans sektöründe bulundum ve yüksek lisansımı yurtdışında tamamladım.
TEOG ve Ünivesite sınavları hazırlıkları için teori ve pratikte matematik dersi vermekteyim.

Yorumlar