Balıkesir Edremit Mehmet Kaşlı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Kaşlı

edremİt, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Kaşlı, BALIKESİR EDREMİT ve civarında hizmet vermekte olup 27.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 199 kurs/özel ders verenden 149 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Kaşlı, 8 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SMMM ve muhasebe profesörü olarak yıllardır muhasebe dersleri veriyorum. Garantili olarak muhasebe dersleri almak isteyenleri bekliyorum.


Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.