Balıkesir Merkez Rukiye Doran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rukiye Doran

merkez, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Biyoloji Özel Ders , Fen Bilimleri Özel Ders , Matematik Özel Ders , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rukiye Doran, BALIKESİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 231 kurs/özel ders verenden 77 . sıradadır. Başta Özel Anaokulu olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rukiye Doran, 7 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2013 – 2014
Halit Selçuk Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmenliği
Şarköy Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmenliği
2014 – 2015
Gökçedağ Ortaokulu Matematik Öğretmenliği
2015 – 2016
İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmenliği
Mustafa Keskin Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmenliği
2016 – 2017
Matfen Kişisel Gelişim Kursu Fen Bilgisi Öğretmenliği
İlk Adım Kişisel Gelişim Kursu Biyoloji Öğretmenliği
2017 - 2018
Matfen Kişisel Gelişim Kursu Fen Bilgisi Öğretmenliği
İlk Adım Kişisel Gelişim Kursu Biyoloji Öğretmenliği
Edremit Gramer Özel Öğretim Kursu ( Özel Ders)
2018 – 2019
Edremit Gramer Özel Öğretim Kursu Matematik Öğretmenliği
Edremit Gramer Özel Öğretim Kursu Fen Bilgisi Öğretmenliği


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.