Bitlis Özel Güroymak Sınav Özel Öğretim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL GÜROYMAK SINAV ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

güroymak, BİTLİS
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL GÜROYMAK SINAV ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, BİTLİS GÜROYMAK ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BİTLİS ilinde hizmet veren 13 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL GÜROYMAK SINAV ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİTLİS GÜROYMAK  İLÇESİNDE BULUNAN ÖZEL GÜROYMAK SINAV ÖZEL ÖĞRETİM  KURUMUMUZ KPSS, LGS, YKS DE DENEYİMLİ ÖĞRETMEN KADROSU VE  SINAV KALİTESİYLE BURADA KAYITTA


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.