Bursa Karacabey Selcuk Tosun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selcuk Tosun

karacabey, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Paten Kursu , Hoverboard Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selcuk Tosun, BURSA KARACABEY ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 581 . sıradadır. Başta Paten olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selcuk Tosun, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tekerlekli paten ve howerboard eğitimi verilmektedir. şehirler arası da olabilir yol ücreti karşılantığı taktirde.


Paten Nedir?

Paten, bot biçiminde, deri ya da plastikten yapılan, altına en az 2 tekerlek veya çelik takılan, düz (beton, parke, asfalt) zeminde kaymak için kullanılan spor aletidir. Serbest zaman aktivitesi olarak yapılan bir spordur. Gençler ve çocukların yaz eğlencesi sporlarından biri de paten kaymaktır.Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında çocuklar kendileri veya arkadaş grupları ile paten kayarak gezerler. Bazı çocuklar bir hocadan özel ders alarak, bazıları da kurslara giderek paten kaymayı öğrenirler. Hobi olarak kayan birçok kişi vardır. Bu işe gönül vermiş olan kişiler, spor kulüpleri tarafından desteklenerek yarışlara katılmaktadırlar. Paten eğitimi için okullar açılarak bu sporu sevenlere kurslar verilmektedir.

Hoverboard Nedir?

Hoverboard ismini taşıyan elektrikli kaykay kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına aldı. Pahalı olmasına rağmen insanların almaktan çekinmediği bu cihazlar, şimdiden birçok kişinin sevgilisi haline geldi.

Hovbo'nun başlattığı bu elektrikli kaykay akımı zamanla çeşitli şirketler tarafından taklit edildi. Çin’de üretilen bu ürünler oldukça kalitesiz ve güvensiz bir şekilde satılıyor. Yüksek meblağlara satılan bu ürünler pahalı olmasına rağmen fazlaca alıcıya sahip.
Verilen Kursların Ayrıntıları