Bursa Merkez Samet Vardar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Samet  Vardar

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Aile Dizimi Kursu , Anne Bebek Kursu , Çocuk Felsefesi Kursu , Çocuk Terapisi Kursu , Üstün Zekalılar Eğitimi Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Samet Vardar, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 762 kurs/özel ders verenden 628 . sıradadır. Başta Aile Dizimi olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Samet Vardar, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Samet vardar 1991 bursa dogumluyim sakarya universitesi teknoloji fakultesi mezunuyim master odtü psikoloji danışmanlığı uzerine yaptım


Aile Dizimi Nedir?

Aile ilişkilerindeki hakikatleri ortaya çıkararak iyileşme sağlayan bir terapidir. Aile Dizimi Alman terapist ve eski din adamı Bert Hellinger tarafından yaratılmış ve geliştirilmiş bir yöntemdir. İnsan psikolojisine fenomenolojik olarak yaklaşılan bu sistemde geçmişte yaşanmış olgular önem kazanmaktadır. Bireysel olarak yaşanan pek çok zorlanma ve problemin kökenleri aile sistemindeki düzensizliklerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle aile sistemi üzerinde bir bütün olarak çalışmak elzemdir. İçinde herhangi türden bir ilişki barındıran nerdeyse her durumda bu teknikle ilerlemek ve anlayış sahibi olmak mümkündür. Tekniğin uygulanması için normal koşullarda aile üyelerini temsil eden kişilere gereksinim duyulmaktadır.

Anne Bebek Nedir?

Doğum sonrası dönemde anne ile bebeğin yeni hayatlarına uyum sağlamasına destek olmak ve olası sorunlarla baş edebilmesini sağlamak amacıyla anne bebek eğitimi, uzman anne bebek hemşireleri tarafından sunulan hizmettir.