Bursa Merkez Büşra Doğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra  Doğan

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açık Lise Kursu , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Doğan , BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 878 kurs/özel ders verenden 477 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Doğan , 21 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi fen ve edebiyat fakültesi, Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik bölümü mezunundan biyoloji dersi öğrenim eksiklikleri olan bayan öğrencilere özel ders verilir.


Açık Lise Nedir?

Açık Öğretim Lisesinin sınav takvimine yönelik program yapılır.

Biyoloji Nedir?

Latince Bios (canlı) ve logos (bilim) kelimelerinin birleşmesinden meydana gelen Biyoloji bugün en popüler bilim dalları arasında belkide ilk sırayı alır. Canlılık insan oğlunun her zaman ilgisini çeken bir husus olmuştur. Aristo’dan bu yana biyoloji alanında bir çok gelişmeler olmuştur. Ama 20. yüzyılda biyoloji alnında yapılan gelişmeler bunlardan binlerce kez daha fazladır. Özellikle elektron mikroskobunun keşfinden sonra canlılık mikro-aleme kayarak hücre ve içeriği incelenmiş, bir müddet sonra bu da yeterli olmayıp gen yapısına kadar inilmiştir. Üniversiteler de biyoloji bilimi geliştirilerek detaylar üzerinde durulmuştur. Bu daha çok moleküler alanda gerçekleşmiştir. Canlılar arası benzerlikten tutunda tedavisine kadar hemen hemen bütün biyolojik olaylarda artık gen yapıları incelenerek neticelere varılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Uludağ fen fakültesi ve Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik fakültesi mezunundan   bayan ogrencilerin matematik dersi ile ilgili öğrenim problemlerini çözümleyecek matematik dersi verilir .
Uludağ Üniversitesi fen fakültesi biyoloji bölümü ve Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik fakültesi mezunundan ortaokul öğrencilerine fen bilgisi dersi öğrenim eksiklerimizi tamamlamanin adresi.
Uludağ Üniversitesi fen fakültesi ve Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik fakültesi mezunundan ortaokul öğrencilerine matematik dersi  verilir. Öğrenim eksiklerinizi birlikte tamamlayalım.