Bursa Merkez Büşra Doğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra  Doğan

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açık Lise Kursu , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Doğan , BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 640 kurs/özel ders verenden 477 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Doğan , 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi fen ve edebiyat fakültesi, Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik bölümü mezunundan biyoloji dersi öğrenim eksiklikleri olan bayan öğrencilere özel ders verilir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Uludağ fen fakültesi ve Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik fakültesi mezunundan   bayan ogrencilerin matematik dersi ile ilgili öğrenim problemlerini çözümleyecek matematik dersi verilir .
Uludağ Üniversitesi fen fakültesi biyoloji bölümü ve Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik fakültesi mezunundan ortaokul öğrencilerine fen bilgisi dersi öğrenim eksiklerimizi tamamlamanin adresi.
Uludağ Üniversitesi fen fakültesi ve Anadolu Üniversitesi laborant ve veterinerlik fakültesi mezunundan ortaokul öğrencilerine matematik dersi  verilir. Öğrenim eksiklerinizi birlikte tamamlayalım.