Bursa Merkez Lider Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

LİDER AKADEMİ

merkez, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
LİDER AKADEMİ, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 807 kurs/özel ders verenden 253 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. LİDER AKADEMİ, 163 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Neden Lider Akademi?

“ÖNCELİĞİMİZ İNSAN” “ÖNCELİĞİMİZ KALİTE” “ÖNCELİĞİMİZ ÇEVRE”
Aralık 2012 yılında kurulan şirketimiz, faaliyetlerine Lider Akademi olarak daha güçlü, kaliteli hizmet anlayışı ile yeni yerleşim yerinde devam edecektir. Hedefimiz “ÖNCE İNSAN” felsefesini çalıştığımız işyerlerine yerleştirmek. Bunun içinde ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemi çalışmalarına ağırlık vererek üst yönetimden başlayan bir kültürü tüm firmaya yayabilmeyi amaçlıyoruz. “İş Güvenliğinde sorumluluk herkesindir” düşüncesini savunuyor, paylaşımcı ve uzlaşıcı çözümler üretiyoruz. Şirketimiz iş kazalarını önlemek için, gerçekten sahada çalışmış, riskleri bilen ve bunlarla ilgili alınabilecek önlemleri de önerebilecek uzmanları ve işyeri hekimleri ile hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır.

Bu amaca ulaşabilmek için kurucumuz Hakan YILMAZ’ın ABD’deki eğitim ve Dünya Bankası çalışma deneyimi ve Oyak Renault Otomobil Fabrikalarında edindiği 21 yıllık kalite ve iş güvenliği tecrübesiyle örnek teşkil edecek uygulamalarımız ve eğitim hizmetlerimiz ile çalıştığımız firmalarda fark yaratacağımıza inanıyoruz. Kalite, çevre ve iş güvenliği alanında ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip ekiplerimize güveniyoruz.


3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

ÖABT Nedir?

15 alanda öğretmen adaylarının KPSS'de girmesi gereken sınavdır. Bu alanlar 1. Türkçe, 2. İlköğretim Matematik, 3. Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, 4. Sosyal Bilgiler, 5. Türk Dili ve Edebiyatı, 6. Tarih, 7. Coğrafya, 8. Matematik (Lise), 9. Fizik, 10. Kimya, 11. Biyoloji, 12.Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 13. Yabancı Dil (Almanca) 14. Yabancı Dil (İngilizce) 15. Yabancı Dil (Fransızca)

ÖABT Nedir?
Eğitim fakültesi mezunlarına yani öğretmen adaylarına ek olarak getirilen bir sınavdır.Öğretmen atamalarında aşağıda belirtilen 15 branştaki öğretmen adaylarına Genel Yetenek, Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri testlerinin yanı sıra ÖABT uygulanır.

ÖABT Hangi Branşlara Uygulanacak?
1. Türkçe, 2. İlköğretim Matematik, 3. Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, 4. Sosyal Bilgiler, 5. Türk Dili ve Edebiyatı, 6. Tarih, 7. Coğrafya, 8. Matematik (Lise), 9. Fizik, 10. Kimya, 11. Biyoloji, 12.Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 13. Yabancı Dil (Almanca) 14. Yabancı Dil (İngilizce) 15. Yabancı Dil (Fransızca)

ÖABT’ nin Öğretmen Atamaya Esas Olan KPSS Puanına Etkisi Nedir?

ÖABT’ ye katılan adayların KPSSP121 puanı hesaplanacaktır. Söz konusu alanlarda bu puan esas alınarak yerleştirme gerçekleştirilecektir. Soruların puan türüne etkisi şu şekildedir: Genel Yetenek Testi %15, Genel Kültür Testi %15, Eğitim Bilimleri %20 ve ÖABT %50.

ÖABT Kaç Sorudan Oluşur?
ÖABT’ de adaylara kendi alanları ile ilgili 50 soru sorulacaktır. Sınav süresi 75 dakikadır.

ÖABT’ ye Hangi İllerde Girilebilir?
Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon, Bursa, Gaziantep ve Van’da düzenlenir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS-B(MEMURLUK)
KPSS-A
KPSS ÖĞRETMENLİK
LİDER AKADEMİ