Bursa Merkez Lider Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

LİDER AKADEMİ

merkez, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
LİDER AKADEMİ, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 620 kurs/özel ders verenden 253 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. LİDER AKADEMİ, 105 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Neden Lider Akademi?

“ÖNCELİĞİMİZ İNSAN” “ÖNCELİĞİMİZ KALİTE” “ÖNCELİĞİMİZ ÇEVRE”
Aralık 2012 yılında kurulan şirketimiz, faaliyetlerine Lider Akademi olarak daha güçlü, kaliteli hizmet anlayışı ile yeni yerleşim yerinde devam edecektir. Hedefimiz “ÖNCE İNSAN” felsefesini çalıştığımız işyerlerine yerleştirmek. Bunun içinde ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemi çalışmalarına ağırlık vererek üst yönetimden başlayan bir kültürü tüm firmaya yayabilmeyi amaçlıyoruz. “İş Güvenliğinde sorumluluk herkesindir” düşüncesini savunuyor, paylaşımcı ve uzlaşıcı çözümler üretiyoruz. Şirketimiz iş kazalarını önlemek için, gerçekten sahada çalışmış, riskleri bilen ve bunlarla ilgili alınabilecek önlemleri de önerebilecek uzmanları ve işyeri hekimleri ile hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır.

Bu amaca ulaşabilmek için kurucumuz Hakan YILMAZ’ın ABD’deki eğitim ve Dünya Bankası çalışma deneyimi ve Oyak Renault Otomobil Fabrikalarında edindiği 21 yıllık kalite ve iş güvenliği tecrübesiyle örnek teşkil edecek uygulamalarımız ve eğitim hizmetlerimiz ile çalıştığımız firmalarda fark yaratacağımıza inanıyoruz. Kalite, çevre ve iş güvenliği alanında ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip ekiplerimize güveniyoruz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS-B(MEMURLUK)
KPSS-A
KPSS ÖĞRETMENLİK
LİDER AKADEMİ