Bursa Merkez Muharrem Seymen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muharrem Seymen

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muharrem Seymen, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 774 kurs/özel ders verenden 518 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muharrem Seymen, 18 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
maliyet muhasebesi finansal muhasebe genel muhasebe mali tablolar analizi yönetim muhasebesi matematik geometri dersleri verilir.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
staj başlatma ve yeterlilik dersleri
maliyet muhasebesi finansal muhasebe mali tablolar analizi genel muhasebe dersleri ve sınavlara hazırlık