Bursa Merkez Mustafa Ayaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Ayaz

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Matematik Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Ayaz, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 741 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Ayaz, 193 gelen talepten 37 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
uzman matematikçi
öğrenci eğitim danışmanı ve koçu
test uzmanı
1993-1997 19 mayıs üniversitesi matematik bölümü-özel ders
1997-2004 samsun özel öğretim kursu-özel ders
2004-2016 izmir özel öğretim kursu-özel ders
2016-          bursa özel öğretim kursu-özel ders

Fotoğraflar

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
LİSELERE HAZIRLIK      MATEMATİK
TYT-YKS  HAZIRLIK  MATEMATİK
DGS HAZIRLIK         MATEMATİK
KPSS HAZIRLIK        MATEMATİK
ALES HAZIRLIK        MATEMATİK
6,7,8,9,10,11,12.SINIF  BİREBİR MATEMATİK DERSLERİ