Bursa Merkez Silindi Silindi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Silindi silindi

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Matematik Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Silindi silindi, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 890 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Silindi silindi, 445 gelen talepten 52 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
jkb

Fotoğraflar

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
22 YILLIK ÜNİVERSİTE HAZIRLIK BİRİKİMİYLE MATEMATİK-GEOMETRİ DERSLERİ, UZMAN MATEMATİKÇİ,EĞİTİM DANIŞMANI VE KOÇU EŞLİĞİNDE  VERİLİR,ARAYIN GEÇ KALMAYIN.
TYT PAKET İNDİRİMİ İLE AVANTAJLI BİR BAŞLANGIÇ YAPALIM.
Açıköğretim Genel Matematik dersleri seviyeye göre işlenir,arayın geç kalmayın.
KPSS MATEMATİK-GEOMETRİ DERSLERİ HER SEVİYEYE GÖRE  YENİ NESİL SORU ÖRNEKLERİ EŞLİĞİNDE İŞLENİR,ARAYIN BAŞLAMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN.
Ales matematik dersleri yeni nesil soru örnekleri eşliğinde seviyeye göre işlenir arayın geç kalmayın.
DGS matematik-geometri dersleri seviyeye göre yeni nesil soru örnekleri eşliğinde işlenir, arayın geç kalmayın.
22 YILLIK ÜNİVERSİTE HAZIRLIK BİRİKİMİYLE AYT MATEMATİK-GEOMETRİ DERSLERİ, UZMAN MATEMATİKÇİ,EĞİTİM DANIŞMANI VE KOÇU EŞLİĞİNDE  VERİLİR,ARAYIN GEÇ KALMAYIN.
YKS PAKET İNDİRİMİ İLE AVANTAJLI BİR BAŞLANGIÇ YAPALIM.
22 YILLIK ÜNİVERSİTE HAZIRLIK BİRİKİMİYLE YÖS MATEMATİK-GEOMETRİ DERSLERİ, UZMAN MATEMATİKÇİ,EĞİTİM DANIŞMANI VE KOÇU EŞLİĞİNDE  VERİLİR,ARAYIN GEÇ KALMAYIN.
YÖS  PAKET İNDİRİMİ İLE AVANTAJLI BİR BAŞLANGIÇ YAPALIM.
matematik-1,matematik-2,matematik-3 ve matematik-4 konuları her yıl sorulan benzer sorular eşliğinde dönem sınavlarına kadar bitirilir.
Temmuz ve Aralık sınavı için geç kalmayın
Akşam Lisesi matematik-geometri dersleri seviyeye göre işlenir,arayın geç kalmayın.
YKS,LGS,ALES,KPSS,DGS HAZIRLIK YILLIK PAKET DERSLER HER SEVİYE VE İHTİYACA GÖRE İNDİRİMLİ OLARAK  İŞLENİR.
AYRICA OKUL MATEMATİK-GEOMETRİ DERS TAKVİYESİ YAPILIR.
9,10,11 VE 12. SINIF MATEMATİK-GEOMETRİ DERS TAKVİYE VE TYT-AYT HAZIRLIK DERSLERİ YENİ NESİL SORULAR EŞLİĞİNDE İŞLENİR.
LİSELERE HAZIRLIK      MATEMATİK
TYT-YKS  HAZIRLIK  MATEMATİK
DGS HAZIRLIK         MATEMATİK
KPSS HAZIRLIK        MATEMATİK
ALES HAZIRLIK        MATEMATİK
6,7,8,9,10,11,12.SINIF  BİREBİR MATEMATİK DERSLERİ