Bursa Merkez Oğuz Arkoç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Oğuz Arkoç

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: BODYBUİLDİNG Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Oğuz Arkoç, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 897 kurs/özel ders verenden 109 . sıradadır. Başta BODYBUİLDİNG olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Oğuz Arkoç, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Oğuz ARKOÇ Vücut geliştirme ve fıtness antrenörüyüm çalıştığım salonda personal trainerlik yapıyorum,yani özel ders veriyorum.
Kilo alma,Kilo verme,Sıkılaşma,Fit bir vücuda sahip olmak gibi ideallerinizi başarmanızda yardımcı olmaya hazırım.

Fotoğraflar

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba Ben Oğuz ARKOÇ Vücut Geliştirme Fıtness Antrenörüyüm,Çalıştığım salonda personal trainerlik (Özel birebir ders) yapmaktayım. Haftanın en az 3 günü çalışıyorum bir ders saati 80 tl,1 haftalık ders paketi 250, 10 ders 300,20 ders 500,30 ders 700 tl