Bursa Merkez Özlem Şen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özlem ŞEN

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Photoshop Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Office Kursu , Illustrator Kursu , Indesign Kursu , HTML5 Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özlem ŞEN, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 741 kurs/özel ders verenden 216 . sıradadır. Başta Photoshop olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özlem ŞEN, 17 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümünü 2.likle bitirdim.  Uzun zamandır özel kurs merkezlerinde ve özel ders olarak, grafik tasarım ve web tasarım programları dersleri veriyorum. Size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Excel eğitimi veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.
Adobe Photohop Programının eğitimini veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.
Adobe Photohop, Adobe Illustrator ve Adobe Indesign Programlarının eğitimini veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.
Microsoft Office dersleri (Word, Excel, PowerPoint) veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.
Adobe Illustrator Programının eğitimini veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.
Adobe Indesign Programının eğitimini veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.
Html5 eğitimi veriyorum. Şuan özel kurslarda ve özel ders olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Hafta sonu ya da hafta içi kurs saatlerini belirleyebiliriz. Örnek projeler üzerinden detaylı anlatım yapıyorum.