Denizli Merkez Selin Yilmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selin Yilmaz

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selin Yilmaz, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 244 kurs/özel ders verenden 18 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selin Yilmaz, 45 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fen lisesi mezunuyum. Tip öğrencisiyim. Lise dersleri ve üniversite sınavında yardımcı olabilirim. Çalışma programı hazırlayıp rehberlik yapabilirim. Uygun fiyatlı özel ders veriyorum.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tıp öğrencisiyim.  Tyt de 2000. idim. Hem derslerde yardımcı olabilirim hem de ders çalışma programları hatırlayıp taktikler verebilirim
Tıp fakültesi öğrencisiyim. Sayısal öğrencilere ve eşit asırlık öğrencilerine derslerde yardımcı olabilirim. Ders çalışma programları hazırlayıp  çalışma taktikleri verebilirim
Fen lisesi mezunuyum ve tıp okuyorum. Orta okul ve lise derslerinde yardımcı olabilirim.
Fen lisesi mezunuyum ce tıp okuyorum.  Sayısal ve eşit ağırlık öğrencilerine yardımcı olabilirim.