Bursa Nilüfer Akademik Batı Dilleri 1984

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984

nİlüfer, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 09.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 896 kurs/özel ders verenden 399 . sıradadır. Başta İngilizce Konuşma Kursu olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984, 114 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Temel İngilizce'den daha üst seviyede bir eğitim veren Türkiye'nin ilk Akademik İngilizce eğitim kurumu bugüne kadar sayısız akademisyen ve üst düzey yönetici yetiştirmiştir.Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze sadece grammar odaklı dil eğitimlerinden öte 5 dil becerisini kazanabileceğiniz bir müfredatta eğitim vermekteyiz.Her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli öğretmenlerimizle kaliteli bir eğitim sunmaktayız.

Fotoğraflar
AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984 AKADEMİK BATI DİLLERİ 1984


Verilen Kursların Ayrıntıları
Kurumumuz 30 yılı aşkın eğitim tecrübesi ve alanında uzman öğretmenleri ile İngilizce’ye dair tüm detayları grammar, reading, listening, writing ve speaking olarak beşe ayrılan temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak sunmaktadır.Eğitim Kurumlarımızda İngilizcenizi temel seviyeden başlayarak üst düzey bir akademik İngilizce seviyesine kadar getirebilirsiniz. Eğitim öncesinde yapılan seviye tespit sınavı ile sınıflarımızı öğrencilerin seviyesine uygun ve homojen bir yapıda oluşturuyoruz.
Akademik kariyere sahip uzman hocalarımızla sınav eğitimi de veren kurumumuz TOEFL Sınavına hazırlanırken birebir TOEFL denemeleri yapma imkanını size sunmaktadır. Kurumumuz TOEFL programını interaktif eğitim modülü ve zengin kaynakları ile reading, writing ve listening becerilerin yanı sıra speaking becerinizi geliştirme fırsatını size sunar.

Sınav eğitimlerinde önemli olanın pratiklik kazanmak olduğunu düşündüğümüz için yoğunlaştırılmış deneme sınavlarımız ve sınavda öğrenim+puan odaklı çalışma sistemimizi kolaylaştıracak olan ipuçları ve soru çözüm teknikleri ile hedefe ulaşılır.
34 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle ve değişen sınav sistemlerini takip eden eğitim kadrosu ile Akademik Batı Dilleri YDS eğitimlerini Bursa, İzmir, Manisa ve Denizli merkezlerimizdeki Türkiye'nin önde gelen alanında uzman öğretmenleri ile Türkiye'nin en kapsamlı online dil platformu İngilizce UZEM ile 350 saatlik kontrolün sizde olduğu video modüllleri kapsamında ve 200 saat yüz yüze (sınıf içi eğitimi) olmak üzere toplamda 550 saatlik zengin programda vermektedir.

Aynı zamanda Akademik Batı Dilleri tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YDS maratonunda hazır hale gelirsiniz.Uzman YDS eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm teknikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isapetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir. Kurumumuzda YDS eğitimi güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YDS sınava giren uzman eğitmenler tarafından dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında toplamda 200 saat olarak verilmektedir.