Bursa Nilüfer Alper Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alper Can

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Proje Yönetimi Kursu , Dijital Pazarlama Kursu , Pazarlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alper Can, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 03.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 745 kurs/özel ders verenden 207 . sıradadır. Başta Dijital Pazarlama olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Alper Can, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 Yıldır pazarlama alanında çalışmaktayım. E-Ticaret, Coğrafi Pazarlama, Yazılım ve Donanım alanlarında pazarlama uzmanlığı, ekip ve proje yönetimi görevlerini üstlendim. Son 7 yıldır yarı zamanlı olarak işletmelere ve bireylere pazarlama, proje yönetimi, kampanya yönetimi danışmanlığı yapmaktayım. Birebir özel ders vermeye yeni başlamış olmakla birlikte gerek danışmanlık sürecinde gerekse kariyerimin çeşitli aşamalarında pek çok kişiye eğitimler verdim.

Beni özel ders vermeye iten ana motivasyon maddiyattan önce öğrenme ve öğretme isteğidir. Yıllarca biriktirdiğim ve pek çok defa pekiştirdiğim deneyimlerimi yeni kişilere aktarmak ve onların kendi yorumlarıyla bu bilgileri geliştirmesi, eko sisteme katkıda bulunacak olmaları beni mutlu ediyor. Tanışmak dileği ile sevgiler.Verilen Kursların Ayrıntıları
Proje yönetimi eğitimi klasik üretim tabanlı metodolojilerden farklı olup tamamen pazarlama alanına özgü, içinde güncel Agile, Scrum ve PMP prensipleri barındıran, daha esnek bir yapıya sahiptir.

Proje yönetimi eğitiminde ekip dinamikleri, kolektif yönetim, strateji geliştirme, sürdürülebilir planlama, kaynak ve zaman optimizasyonu, hızlı eylem planları, performans analizi gibi konular bulunmaktadır.

Not: Proje Yönetimi eğitimi PMI & IPMA hazırlık eğitimi değildir. Bunun için onaylı eğitim kurumlarına başvurabilirsiniz.
Aslen Dijital Reklamcılık dememiz gereken bu eğitimde uygulamalı Google Ads, video reklamcılık, sosyal medya reklamcılığı, temel SEO ve UX, sosyal medya platformları ve kullanıcı profilleri, çevrim içi itibar yönetimi ve ücretli/ücretsiz 3. parti analiz, raporlama, düzenleme araçları konularında temel eğitim vermekteyim. Dijital Reklamcılık eğitimi sonrası rahatlıkla dijital kampanyalar oluşturabilir ve yönetebilir hale geleceksiniz. Daha kapsamlı bir eğitim için pazarlama eğitimime göz atabilirsiniz.

Not: Yukarıda bahsi geçen konuların hepsi birer uzmanlık alanıdır. Bu nedenle temel prensipler doğrultusunda uygulamalı eğitim verilir. Bu eğitim sonrası yetenek ve istekleriniz doğrultusunda seçtiğiniz alan için uzmanlık eğitimi almanızı tavsiye ederim.
Bu eğitim ile pazarlama alanında proje yönetimi, pazarlama stratejileri ve dijital reklamcılık konularını öğrenecek, dünyadaki dinamikler, Türkiye'deki uygulamalar ve çalışma stilleri, ajansların çalışma düzenleri gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız.

Eğitim içeriğinde pazarlama dinamikleri, kolektif yönetim, strateji geliştirme, sürdürülebilir planlama, kaynak ve zaman optimizasyonu, hızlı eylem planları, performans analizi gibi konular bulunmaktadır. Pazarlama eğitiminde ise 360 derece pazarlama, nöro pazarlama konsepti, uçtan uca pazarlama stratejisi, ürün ve kitle analizi konuları bulunmaktadır. Son olarak dijital reklamcılık eğitimi ile uygulamalı Google Ads, Video Reklamcılık, Sosyal Medya Reklamcılığı, SEO ve UX konularında temel eğitim vermekteyim.