Bursa Nilüfer Büşra Aytaç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra Aytaç

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: BDT Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Psikoterapi Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Aytaç, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 28.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 741 kurs/özel ders verenden 263 . sıradadır. Başta Psikoterapi olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Aytaç, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunu bir psikolojik danışmanım.Bireysel psikolojik danışmanlık,Çözüm Odaklı Terapi,Çocuk Testleri ve Wisc-r Zeka Testi için iletişime geçebilirsiniz.Sorunlarınızla baş etmeniz ve kendinizi iyi hissetmeniz için psikolojik danışma hizmeti oldukça önemlidir.Bu hizmeti uzman olan kişilerden almak gerekmektedir.


BDT Nedir?

Bilişsel Davranışçı Terapi psikoloji ve psikopatoloji (ruhsal rahatsızlıklar) alanındaki bilimsel bulgulara dayalı olarak geliştirilmiş, bilimsel ilkelerin psikoterapi alanına uygulanmasıyla ortaya çıkmış çağdaş bir psikoterapidir.

Psikolojik Testler Nedir?

Psikolojik test, temel olarak kişiye ait bir davranış kalıbının standart ve objektif ölçümüdür. Test sonuçları kişilerin davranışlarından örnekler verir ve bunu başka insanların ya da kişinin farklı zamanlardaki davranışlarıyla kıyaslama imkânı sunar.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Psikolojik sorunlarla bas etmede yardimci olup sizlere kaynaklik edecek bir surec