Bursa Nilüfer Eğitim Koçluğu Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eğitim Koçluğu Merkezi

nİlüfer, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eğitim Koçluğu Merkezi, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 894 kurs/özel ders verenden 36 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eğitim Koçluğu Merkezi, 33 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eğitim - Sınav Koçluğu ve matematik merkezi olarak eğitim verdiğimiz ofisimizde öğrencilerimizin birebir ihtiyaçları doğrultusunda program hazırlayarak derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık olarak birebir ders vermekteyiz. Nasıl ders çalışacağını bilmeyen öğrencilerimize ise ders çalışma teknikleri vererek çalışmayı sevdirmeye ve öğretmeye çalışmaktayız.

Fotoğraflar
Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi Eğitim Koçluğu Merkezi


Verilen Kursların Ayrıntıları
Merkezimizde Ilk ve ortaöğretim ogrencilerine yönelik birebir ve grup olarak anlayarak etkili hızlı okuma derslerimiz her yaş grubuna özel olarak verilmektedir.
Öğrenci Koçluğu; öğrencinin okul ve yaşamdaki başarısını artırmak amacıyla öğrenci ve danışman arasında kurulan birebir işbirliği ve takım çalışmasıdır.Amaç öğrenciyi hedefine ulaşması yönünde motive etmek, sınava hazırlık sürecinde  karşılacağı zorluklarla mücadele edebilmesi noktasında güç kazandırmaktır. Öğrenci koçu akıl hocalığı yapar ve hedefe doğru öğrenciyle yan yana yürür. Öğrenci Koçluğu, öğrenciye odaklıdır. Biz de eğitim ve sınav koçluğu merkezi olarak öğrenciye eğitim hayatında başarılı bir yol çizmesi için ona yön göstermekte ders çalışma ve test çözme teknikleri öğretmekte böylece bilinçli ve istekli olarak hedefine ulaşmasında yardımcı olmaktayız.

!
BİREBİR EĞİTİM
FSM Bulvarında bulunan ofisimde ilk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik olarak birebir ve grup dersleri vermekteyim. Konu anlatımı,eksiklerin giderilmesi,soru çözümü ve her konu sonrası sınav yaparak öğrencilerimin öğrendiklerini pekiştirmesini sağlamaktayım.