Bursa Nilüfer Emre Burak Nergis

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Burak Nergis

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , Antrenörlük Kursu , Fitness Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu , Spor Akademisi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Burak Nergis, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 26.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 792 kurs/özel ders verenden 374 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Burak Nergis, 5 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıldır çeşitli sporlarla uğraşıyorum. 5 yıldır ptofesyonel olarak fitness ve vücut geliştirme de antrenörlük yapmaktayım.


Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.