Bursa Nilüfer Ilayda Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ilayda Can

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ilayda Can, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 14.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 894 kurs/özel ders verenden 110 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ilayda Can, 230 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bogazici ogrencisinden ozel ders. Teog icin mat fen ingilizce turkce fen dersleri yks icin mat kimya biyoloji dil anlatim dersleri veriyorum. Sinavi tecrube etmis biri olarak program hazirlama konusunda da yardimci olabilirim


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise ogrencileri icin matematik dil anlatim kimya biyoloji dersleri veriyorum. Bogazici universitesi isletme ogrencisiyim. Muftedat konularina hakimim ve anlatma becerim diksiyonum kuvvetli.