Bursa Nilüfer İlker Özcan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İlker ÖZCAN

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İlker ÖZCAN, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 26.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 896 kurs/özel ders verenden 510 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. İlker ÖZCAN, 101 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi gibi saygın üniversitelerde ingilizce okutmanı olarak toplam 10 yıl çalıştım. Şu an Bursada çalışıyorum ve Nilüferde ikamet ediyorum. Uzun süredir İngilizce özel ders veriyorum. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar özel dersler verdim. Bunun yanında çeşitli kitap çevirileri ve akademik çeviriler yapıyorum. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Hazırlık Atlama sınavı (proficiency), YKS DİL, YDS, TOEFL, TOEIC, IELTS, PTE, vb sınavlar uzmanlık alanım. Uzmanlık alanım olan sınavların hepsinden skorum vardır.
TOEFL puanım 116/120
IELTS 8.5/9
YDS puanım 97.5/100,
TOEIC puanım 990/990(Tam Puan)
2016 LYS sınavı Türkiye 4.sü
Derslerimizi Marka Avm Karşısındaki Kızılay Plazadaki Özel Ders Ofisimizde veriyoruz. Saygılarımızla.Verilen Kursların Ayrıntıları
YÖKDİL Nedir?

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı’dır. YDS’den farklı olarak Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarında yapılan sınav Ankara Üniversitesi’nin hazırlamış olduğu sorularla Anadolu Üniversitesi tarafından yılda iki defa yapılmaktadır. Sınavda 80 soru bulunmaktadır ve sınav süresi 180 dk’dır. Sınav soru türleri ise aşağıdaki gibidir;

YÖKDİL Soru Tipleri
Kelime Bilgisi 6 Soru
Dil Bilgisi 14 Soru
Cloze Test 10 Soru
Cümle Tamamlama 11 Soru
Çeviri 12 Soru
Paragraf Soruları 15 Soru
Paragraf Tamamlama 6 Soru
İlgisiz Cümle
Öğrencinin hedefleri doğrulutusunda en kısa sürede skor almayı hedefleyen bir metot uygulmaktayım.
Üniversitelerde İngilizce hazırlığın zorunlu oldu bölümlerde hazırlıktan muaf olmak isteyen öğrencilerin dönem başında girmiş olduğu, hazırlık eğitimi alan öğrencilerin ise yılsonunda bölüme geçebilmek için girdiği Reading, Listening ve Writing gibi temel becerilerin ölçüldüğü sınavdır. 10 yıl Üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışmış biri olarak bu sınavı çok iyi bilmekteyim ve hedefe yönelik bir eğitim vermekteyim.
TOEFL Nedir?
Uluslar arası geçerliliğe sahip; elektronik ortamda yapılan ve konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinin test edildiği Test of English as a Foreign Language (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı) akademik seviyede İngilizce kullanımını ölçen bir sınavdır.

TOEFL önceden belirlenen takvim ile yılda yaklaşık 50 defa yapılmakta ve iki yıl geçerlilik süresi vardır. Sınavda 4 dil becerisini (reading, listeninig, writing ve speaking) ölçen sorular bulunmakta ve sınav toplamda 4 buçuk saat sürmektedir.

Toefl eğitimde kişiye özel programla ihtiyaçlara yönelik bir eğitim vermekteyim. Toefl Ibt Score'um 116 dır.
IELTS Akademik ve IELTS Genel Eğitim olmak üzere iki tür IELTS sınavı mevcuttur. Dinleme ve Konuşma bölümleri iki sınavda da aynıdır, fakat Okuma ve Yazma bölümlerinin konuları sınavın türüne göre değişmektedir.

IELTS sınavının Dinleme, Okuma ve Yazma bölümleri arada herhangi bir mola vermeden aynı gün içerisinde yapılacaktır. Konuşma bölümü, diğer sınavlardan bir hafta önce veya sonra yapılabilir.

Öğrencinin ihtiyacını analiz ederek kişiye özel program geliştirmek suretiyle eğitim veriyorum.
YDS Nedir?
Her yıl Ölçme Seçme ve Yerleştirme Kurumu (ÖSYM) tarafından güz ve bahar döneminde olmak üzere yılda iki defa matbu ve her ay elektronik olarak yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’dır. Sınav geçerliliği dil tazminatı açısından 5 yıldır ancak akademik eğitim açısından bir geçerlilik sınırı söz konusu değildir. Sınavda adaylara toplamda 80 soru sorulmaktadır ve sınav süresi 180dk’dır. Sınav soru türleri ise aşağıdaki gibidir;

YDS Soru Tipleri
Kelime Bilgisi 6 Soru
Dil Bilgisi 10 Soru
Cloze Test 10 Soru
Cümle Tamamlama 10 Soru
Çeviri 6 Soru
Paragraf Soruları 20 Soru
Diyalog Tamamlama 5 Soru
Yakın Anlamlı Cümle 4 Soru

Öğrencinin hedefleri doğrultusunda en kısa sürede skor almayı hedefleyen bir program uygulamaktayız.